Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
Trust Azul stalak za laptop sa dva rashladna ventilatora,17.3″
SKU:
20104
Na stanju
57.89KM Sa PDV-om| Brend | Trust |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Trust Halyx Hub+čitač kartica USB-C Hub,3 USB porta, čitač kartica SD (micro SD)
SKU:
24191
Na stanju
59.24KM Sa PDV-om| Brend | Trust |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Hama “Cape Town” ruksak 2u1, Laptopi 40 cm / 15,6″
SKU:
121101
Na stanju
45.68KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 32 x 14 x 46 cm |
| Garancija | 585 g |
Ruksak ASUS NEREUS 16”
SKU:
119075
Na stanju
47.32KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester 600D, Polyester 70D |
| Dimenzije | 28 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 0,32 kg |
HP 65W USB-C punjac za laptopeHP 65W USB-C punjac za laptopeHP 65W USB-C punjac za laptope
SKU:
1P3K6AA
Na stanju
64.95KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | — |
Ruksak HP Travel 18L IGR 15.6 (6H2D9AA)
SKU:
122088
Na stanju
50.96KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Siva/smeđa |
| Broj stranica za ispis | Polyester |
| Komplet | Siva/smeđa |
| Brzina čitanja | 290 x 240 x 420 mm (expanded); 290 x 160 x 420 mm (non-expanded) |
| Dimenzije | 0,51 |
Ruksak HAMA “Ultra Lightweight”16.2”,antracit
SKU:
124987
Na stanju
51.39KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | anrtracit |
| Broj stranica za ispis | 100% recycled polyester |
| Komplet | anrtracit |
| Brzina čitanja | 32 x 11 x 42 cm |
| Dimenzije | 36 x 44 x 12 cm |
Ruksak HAMA “Ultra Lightweight”16.2”,crni
SKU:
124990
Na stanju
51.39KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Broj stranica za ispis | 100% recycled polyester |
| Komplet | Crna |
| Brzina čitanja | 32 x 11 x 42 cm |
| Dimenzije | 36 x 44 x 12 cm |
Ruksak ASUS ROG Ranger BP1800 Gaming Backpack 18″
SKU:
125864
Na stanju
54.60KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 39.90 x 29.40 x 3.08 cm |
| Garancija | 490g |