Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
Laptop HP Elitebook 8 G1i 16 U7/16G/1T/W11p (AD4H7ET)
Na stanju
3,366.88KM Sa PDV-om
SKU:
127062
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odsjaja, 300 nitova, 62,5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odsjaja, 300 nitova, 62,5% sRGB |
| Brzina čitanja | -255U (12 jezgri, 12 MB cache, do 5.20 GHz) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |
Laptop HP ProBook 4 G1iR 16 i7/24G/512G/FreeDOS (B9ZL3ET)
Na stanju
2,305.25KM Sa PDV-om
SKU:
127001
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 7 |
| Komplet | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Brzina čitanja | 150U (do 5,4 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 12 niti |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s od 24 GB (1 x 24 GB), 2 SODIMM |
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606WA-RJ324X 16″3K 120Hz OLED RAI9-HX370 12C/24T 32GB s2TB 980M W11p GRY
Na stanju
6,065.24KM Sa PDV-om
SKU:
126691
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | TOUCH Screen OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100% |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 9 |
| Dimenzije | HX 370 Procesor 2,00 GHz (36MB, do 5,10 GHz, 12 jeder, 24 niti);AMD AI do 81 TOPs |
| Garancija | 32 GB |
Laptop Asus Zenbook 14 UX3405CA-QL595 14″FHD+OLED TOUCH 60Hz U7-255H 16C/16T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT
Na stanju
3,638.66KM Sa PDV-om
SKU:
126689
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, OLED WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100%, 60Hz refresh rate |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | Touch screen, OLED WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100%, 60Hz refresh rate |
| Brzina čitanja | 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | LPDDR5X on board, dual-channel memory. |
Laptop ASUS Vivobook S16 S3607CA-RP036 16″FHD+ 144Hz U7-255H 16C/16T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT GRY-ALU
Na stanju
2,910.69KM Sa PDV-om
SKU:
126688
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, 144Hz refresh rate, Anti-glare display, IPS-level Panel, LED Backlit |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, 144Hz refresh rate, Anti-glare display, IPS-level Panel, LED Backlit |
| Brzina čitanja | 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13 |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | DDR5 on board |
Laptop ASUS Zenbook Duo14 UX8406CA-PZ042X 14″3K OLED TOUCH 120Hz U9-285H 16C/16T 32GB DDR5 s2TB W11p
Na stanju
6,793.22KM Sa PDV-om
SKU:
126692
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, Touch screen, 120Hz, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13 |
| Garancija | 32 GB |
Laptop HP Elitebook 8 G1i 14 U5/16G/512G/W11p (AD4H1ET)
Na stanju
2,893.69KM Sa PDV-om
SKU:
126661
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 14″ diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 5 |
| Komplet | 14″ diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Brzina čitanja | 225U (do 4,8 GHz s tehnologijom Intel® Turbo Boost, predmemorija od 12 MB L3 , 12 jezgri, 14 niti) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | (1x16GB) DDR5 5600 SODIMM, 2 SODIMM |
Laptop ASUS ROG Strix G16 G615JMR-RV063 16″FHD+ 165Hz i7-14650HX 16C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5060 8GB
Na stanju
5,458.60KM Sa PDV-om
SKU:
126616
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i7 |
| Komplet | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Brzina čitanja | 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads) |
| Dimenzije | 32 GB |
| Garancija | 1 TB |
Laptop ASUS Vivobook S14 M3407KA-SF030 14″FHD+OLED R5 AI 330 4C/8T 16GB s1TB BACKLIT ALU-GRY 2Y+RUKS
Na stanju
2,304.04KM Sa PDV-om
SKU:
126588
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, Refresh rate 60Hz, 300nits, Glossy display |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen AI 5 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, Refresh rate 60Hz, 300nits, Glossy display |
| Brzina čitanja | -330 Krackan, 4-Cores/8Threads, Processor Architecture1x Zen 5 , 3x Zen 5c, Up to 4.5 GHz, L2 Cache 4 MB, L3 Cache 8 MB. |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | , 16GB DDR5 on board + 1x DDR5 SO-DIMM slot. |
Laptop ASUS Zenbook 14 UX3405CA-QL596 14″FHD+ OLED TOUCH U7-255H 16C/16T 16G s1TB BACKLIT ALU BLU 2Y
Na stanju
3,238.27KM Sa PDV-om
SKU:
126449
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | Touch screen, WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Brzina čitanja | 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | LPDDR5X on board, dual-channel memory. |
Laptop ASUS ProArt P16 H7606WP-ME011X 16″4K OLED TOUCH RAI9-HX 370 12C/24T 64GB DDR5 s2TB RTX5070 8G
Na stanju
9,705.11KM Sa PDV-om
SKU:
126304
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | EBiRrpbgj1w |
| Broj stranica za ispis | 40,64 cm (16,0”) |
| Komplet | EBiRrpbgj1w |
| Brzina čitanja | 4K (3840 x 2400) OLED 16:10 aspect ratio, Touch screen, 500nits HDR peak brightness, 60Hz, 0.2ms, Glossy display |
| Dimenzije | AMD Ryzen AI 9 |
| Garancija | Windows 11 Pro |