Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
Ruksak ASUS ROG BP4701 Gaming Backpack crni, za prenosnike do 17″
Na stanju
83.72KM Sa PDV-om
SKU:
122540
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crni |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | 39.50 x 28.30 x 2.80 cm |
| Dimenzije | 46.00 x 30.50 x 13.50 cm |
| Garancija | 24 mj |
Ruksak PORT Torino II 15,6/16″, sivi
Na stanju
62.81KM Sa PDV-om
SKU:
122408
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | sivi |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Unutra: 210D polyester, vanjski materijal: composite polyester |
| Dimenzije | 38,6 x 26,7 x 3 cm |
| Garancija | 576 gr |
Ruksak PORT Torino II 15,6/16″, crveni
Na stanju
78.79KM Sa PDV-om
SKU:
122407
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | crveni |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Unutra: 210D polyester, vanjski materijal: composite polyester |
| Dimenzije | 38,6 x 26,7 x 3 cm |
| Garancija | 576 gr |
Ruksak PORT Torino II 15,6/16″, plavi
Na stanju
60.52KM Sa PDV-om
SKU:
122406
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | plavi |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Unutra: 210D polyester, vanjski materijal: composite polyester |
| Dimenzije | 38,6 x 26,7 x 3 cm |
| Garancija | 576 gr |
Ruksak PORT Sydney 14″, crni
Na stanju
74.22KM Sa PDV-om
SKU:
122162
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crni |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | 600D polyester |
| Dimenzije | 260 x 385 x 190 mm |
| Garancija | 704 gr |
Ruksak HP Travel 25L IGR 15.6 (6H2D8AA)
Na stanju
88.57KM Sa PDV-om
SKU:
122090
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Broj stranica za ispis | Polyetser |
| Komplet | Siva |
| Brzina čitanja | 320 x 245 x 440 mm (expanded); 320 x 170 x 440 mm (non-expanded) |
Ruksak HP Travel 18L IGR 15.6 (6H2D9AA)
Na stanju
50.96KM Sa PDV-om
SKU:
122088
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Siva/smeđa |
| Broj stranica za ispis | Polyester |
| Komplet | Siva/smeđa |
| Brzina čitanja | 290 x 240 x 420 mm (expanded); 290 x 160 x 420 mm (non-expanded) |
| Dimenzije | 0,51 |
Ruksak HAMA “Day trip traveller 15.6” sivi
Na stanju
91.35KM Sa PDV-om
SKU:
121102
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | poliuretan (PU) |
| Dimenzije | 32 x 10 x 48 cm |
| Garancija | 970gr |