Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
Hama “Vienna” Laptop Ruksak, up to 40 cm (17.6″)
Na stanju
81.08KM Sa PDV-om
SKU:
121099
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polijester |
| Dimenzije | 27 x 5 x 42 cm |
| Garancija | 1400 g |
Ruksak PORT Premium + miš 15,6″
Na stanju
63.95KM Sa PDV-om
SKU:
120607
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | poliester |
| Dimenzije | 38,5 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 320g |
Ruksak vodootporni HAMA “Perth” 15,6” za laptop
Na stanju
97.06KM Sa PDV-om
SKU:
120589
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyurethane |
| Dimenzije | 28 x 8 x 41 cm |
| Garancija | 640g |
Ruksak HP Prelude Pro Recycled 15.6 (1X644AA)
Na stanju
60.67KM Sa PDV-om
SKU:
120123
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | tamno siva |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | 95% reciklirani materijal |
| Dimenzije | 42,54 x 12,7 x 31,75 cm |
| Garancija | 12 mjeseci |
Ruksak Hama za kameru “Terra” sivi
Na stanju
79.93KM Sa PDV-om
SKU:
119924
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Reciklirani poliester R-PET |
| Dimenzije | 22 x 13.5 x 22 cm |
| Garancija | 750 g |
Ruksak ASUS ROG Ranger BP1501 Gaming Backpack crni, za prenosnike do 15,6”
Na stanju
59.45KM Sa PDV-om
SKU:
119640
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 390.0(L)*30.1(W)*266.0(H) mm |
| Garancija | 12 mjeseci |
Ruksak ASUS TUF VP4700 BACKPACK crni, za prenosnike do 17,3”
Na stanju
66.73KM Sa PDV-om
SKU:
119238