Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
Ruksak ASUS NEREUS 16”
Na stanju
47.32KM Sa PDV-om
SKU:
119075
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester 600D, Polyester 70D |
| Dimenzije | 28 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 0,32 kg |
RUKSAK HAMA BUSINESS 15,6” ZA LAPTOP
Na stanju
95.92KM Sa PDV-om
SKU:
118416
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Siva |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 36 x 18 x 50 cm |
Ruksak Port SAN FRANCISCO 15,6″
Na stanju
69.66KM Sa PDV-om
SKU:
118246
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 38,5 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 740 g |
Ruksak Port CANBERRA 13/14’’ crni
Na stanju
70.35KM Sa PDV-om
SKU:
117172
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 33 / 35,6 cm (13/14″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 33 / 35,6 cm (13/14″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Snow flower polyester |
| Garancija | 43 x 29 x 15 cm |
RUKSAK HAMA MANCHESTER 17,3” ZA LAPTOP
Na stanju
63.95KM Sa PDV-om
SKU:
116858
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 40 x 10 x 49 cm |
RUKSAK HAMA MANCHESTER 15,6” ZA LAPTOP
Na stanju
57.10KM Sa PDV-om
SKU:
116857
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 30 x 8 x 45 cm |
Ruksak Port CHICAGO EVO 13/15,6″ Anti-Theft + USB priključak
Na stanju
111.91KM Sa PDV-om
SKU:
116272
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | https://www.portdesigns.com/en/670-chicago-evo-bp-13-156anti-theft.html |
| Broj stranica za ispis | 39,6 cm (15,6″) |
| Komplet | https://www.portdesigns.com/en/670-chicago-evo-bp-13-156anti-theft.html |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 1200D/600D Synthetic leather |
| Garancija | 38,5 x 26 x 3,5 |
RUKSAK HAMA CAPE TOWN 2U1 15.6” ZA LAPTOP
Na stanju
39.97KM Sa PDV-om
SKU:
115127
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 41 x 14.5 x 49 cm |
RUKSAK HAMA VIENNA 17,3” ZA LAPTOP
Na stanju
81.08KM Sa PDV-om
SKU:
115125
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 33 x 23 x 50 cm |
RUKSAK HAMA VIENNA 15,6” ZA LAPTOP
Na stanju
58.24KM Sa PDV-om
SKU:
113962
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 35 x 15 x 43 cm |
Ruksak Port SYDNEY 15,6″, crni
Na stanju
66.23KM Sa PDV-om
SKU:
113551
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 350 x 485 x 190 mm |
Ruksak Port PORTLAND 15,6″
Na stanju
39.28KM Sa PDV-om
SKU:
113378
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | za tablete do 25,4 cm (10,1″) |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | 33 x 46 x 5 cm |