Prikaz 229–240 od 313 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Miševi
MIŠ HAMA MC-200 OPTIČKI, CRNI
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om
SKU:
118388
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 dpi |
| Dimenzije | 3 Buttons incl. Scroll Wheel |
| Garancija | 1,5m |
PREZENTER HAMA X-POINTER 6U1
Na stanju
55.03KM Sa PDV-om
SKU:
118378
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | 3×12,1×4,5cm |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Domet 15m, USB 2.0 |
| Dimenzije | 24 |
Miš Port OFFICE BUDGET PRO žični
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
118254
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Port WIRELESS BUDGET RETAIL
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om
SKU:
118252
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Port OFFICE BUDGET žični
Na stanju
15.72KM Sa PDV-om
SKU:
117042
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Asus WT300 RF, bežični, crni
Na stanju
34.80KM Sa PDV-om
SKU:
117092
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | RF 2.4GHz |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | veliki (iznad 10 cm) |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 1000/1600 DPI |
Miš Port ERGONOMIC (za desnu ruku)
Na stanju
65.52KM Sa PDV-om
SKU:
117044
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 2400 DPI max |
| Garancija | crna |
Miš Asus WT425, bežični, crni
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
116799
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000dpi do 1600dpi |
| Garancija | crna |
MIŠ HAMA EMW-500 ERGONOMSKI, WIRELESS
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om
SKU:
116883
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 Buttons incl. Scroll Wheel |
Miš Asus MW201C, Bluetooth in 2,4GHz, bežični, sivi
Na stanju
54.31KM Sa PDV-om
SKU:
116797
| Brend | ASUS |
|---|