Prikaz 241–251 od 251 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
Objektiv CANON EFS18-55IS II
SKU:
105456
Na stanju
440.79KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | standardni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 3.5-5.6 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 58mm |
STATIV HAMA STAR 61
SKU:
103600
Na stanju
53.67KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head, 3 Sections (2x Extendible), Geared Centre Column via Crank, max nosivost 3 kg, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | težina 1220 g, aluminium, 153 cm max |
| Dimenzije | 24 |
STATIV HAMA STAR 05
SKU:
102078
Na stanju
28.55KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head, Manually Adjustable Centre Column, 4 Sections (3x Extendible), max nosivost 500g, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | ,težina 520 g, min-max visina:36,5 -106.5 cm |
| Dimenzije | 24 |
Objektiv CANON EF50mm 1,4
SKU:
101611
Na stanju
890.70KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | standardni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 1.4 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 58 |