Prikaz 13–24 od 251 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
DJI Osmo 360 Adventure Combokamera,1/1.3″ CMOS s f/2.8, USB-C PD punjenje,1770 mAh
SKU:
CP.OS.00000442.01
Na stanju
1,560.38KM Sa PDV-om| Brend | DJI |
|---|---|
| Garancija | 24m |
DJI Osmo 360 Standard Combokamera, 1/1.3″ CMOS, 360 stab4k do 120fps, 1770mAh kap. baterije
SKU:
CP.OS.00000441.01
Na stanju
1,194.38KM Sa PDV-om| Brend | DJI |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Objektiv CANON RF24MM F1.4 L VCM EMEA
SKU:
127632
Na stanju
3,879.10KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 1.8 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Promjer filtra (mm): 52 |
Fotoaparat CANON SX740HS LITE EDIT SL TRAVEL
SKU:
127519
Na stanju
1,130.50KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 20,3 MP |
| Komplet | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Brzina čitanja | 40x |
| Dimenzije | 7,6 cm (3,0″) |
| Garancija | WiFi/Bluetooth |
Mikrofon HOHEM MC01
SKU:
127454
Na stanju
149.88KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Ostalo |
| Broj stranica za ispis | Frekvencija uzorkovanja: 48 kHz; Frekvencija prijenosa: 2,4 GHz; Osjetljivost: -38 dBFS; Nazivna snaga: 170 mW; Kapacitet baterije: 150 mAh; Vrijeme rada: 7,5 sati (do 20 sati s kućištem za punjenj |
| Komplet | Ostalo |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Mikrofon HOHEM MIC-01
SKU:
127453
Na stanju
278.34KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Ostalo |
| Broj stranica za ispis | Frekvencija uzorkovanja: 48 kHz; Frekvencija prijenosa: 2,4 GHz; Osjetljivost: -38 dBFS; Nazivna snaga: 170 mW; Kapacitet baterije: 150 mAh; Vrijeme rada: 7,5 sati (do 20 sati s kućištem za punjenj |
| Komplet | Ostalo |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady MT2 Kit
SKU:
127452
Na stanju
999.18KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina (stabilizator): 653 g; Nosivost: 1200 g; Kapacitet baterije: 2600mAh 7.4V / 19.24Wh; Trajanje baterije:17 sati (u idealnim uslovima), 6-8 sati (koristite AI praćenje i dopunsko svjetlo pri n |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady Pro4 Black za GoPro cam
SKU:
127451
Na stanju
285.48KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina: 365 g (uključujući bateriju); Mehanički raspon: Pomicanje: 600°, Okretanje: 320°, Naginjanje: 320°; Radno vrijeme: 14 sati; Vrijeme punjenja: 3,5 sata |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady Q White
SKU:
127450
Na stanju
135.60KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina: 195 g; Kapacitet baterije: 460 mAh; Radni napon: 3,7 V; Vrijeme rada: 3 sata |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady Q Black
SKU:
127449
Na stanju
135.60KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina: 195 g; Kapacitet baterije: 460 mAh; Vrijeme rada: 3 sata |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady Mobile+ Kit Black
SKU:
127448
Na stanju
285.48KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Nosivost: 280 g; Trajanje baterije: Do 13 sati (u idealnim uvjetima s potpuno balansiranim gimbalom); Vrijeme punjenja: 2 sata (5V 2A) |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady XE Black
SKU:
127447
Na stanju
199.84KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina (gimbal): 259 g (bez dopunskog svjetla i stativa); Kapacitet baterije: 3,7 V / 2000 mAh; Trajanje baterije: 8 sati |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |