Prikaz 25–36 od 251 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
Stabilizator HOHEM iSteady X3 Black
SKU:
127446
Na stanju
292.62KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina: 411 g (± 5 g); Maksimalno opterećenje: 300 g; Kapacitet baterije: 7,4 V / 1100 mAh; Vrijeme punjenja:2 sata (5V-2A); Potrošnja energije: 0,8 W |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady V3 Black
SKU:
127445
Na stanju
385.40KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina: Gimbal – 420 g (± 5 g); AI Tracker: 13,6 g; Baterija: 18350 litij-ionska baterija 7,4 V/1400 mAh (2S); Vrijeme punjenja: Otprilike 2,5 sata (5V-2A) |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady V3 Ultra Black
SKU:
127444
Na stanju
506.73KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Baterija: 18350 litij-ionska; Vrijeme punjenja: 2,5 sata; Vrijeme rada: Otprilike 9 sati (uravnoteženo i stacionarno) i otprilike 4 sata (istovremeno korištenje AI praćenja + dopunskog svjetla); P |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady M6 Kit Black
SKU:
127443
Na stanju
599.51KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Kapacitet baterije: 2600mAh 7.4V / 19.24Wh; Trajanje baterije: Do 18 sati; Vrijeme punjenja: 3 sata (5V/2A) |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady M7 Black
SKU:
127442
Na stanju
849.30KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina: Gimbal – 629 g (± 5 g), Stativ – 118,5 g; Potrošnja energije: 1,8 W; Vrijeme punjenja: 3 sata |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Fotoaparat CANON R50 BK+RF-S18-45 S+BAG+SD
SKU:
127090
Na stanju
1,896.73KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R100 + RFS18-45+RF75-300
SKU:
127089
Na stanju
1,479.93KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 BK+RF-S18-45+RF75-300
SKU:
127088
Na stanju
1,951.54KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
OBJEKTIV CANON RF 45MM F1.2 STM
SKU:
126853
Na stanju
1,051.71KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 1.2 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 67mm |
Objektiv CANON RF70-200mm F2.8 L IS USM Z BK
SKU:
126849
Na stanju
7,963.75KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | tele |
| Broj stranica za ispis | 2.8 |
| Komplet | tele |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | RF |
| Garancija | 88,5 x 199 |