Prikaz 229–240 od 251 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
STATIV HAMA STAR 63
SKU:
113188
Na stanju
68.52KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way 66 -166 cm, Head, Geared Centre Column via Crank, 3 Sections (2x Extendible), max nosivost 4kg, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
STATIV HAMA STAR 20
SKU:
113187
Na stanju
38.82KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head,47-125 cm, 3 Sections (2x Extendible), Manually Adjustable Centre Column, max nosivost 2 kg, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
Papir CANON RP108
SKU:
112453
Na stanju
82.22KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | sve u jednom |
| Komplet | sve u jednom |
TORBA HAMA ANCONA HC 130, ZA KAMERU, CRNA
SKU:
112375
Na stanju
42.25KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 20 x 11 x 17 cm |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
TORBA HAMA ASTANA ZA KAMERU, 150, CRNA
SKU:
112374
Na stanju
37.69KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije:24 x 15 x 20.5 cm |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
Stativ BRAUN Monopod M4
SKU:
111629
Na stanju
171.29KM Sa PDV-om| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | 3in1 with stand, table tripod |
| Komplet | 3in1 with stand, table tripod |
Objektiv CANON EF50mm 1.8 STM
SKU:
110296
Na stanju
284.33KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | standardni |
| Broj stranica za ispis | 1.8 |
| Komplet | standardni |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | EF |
| Garancija | 69,2 x 39,3 |
Objektiv CANON EF-S 24mm f/2.8 STM
SKU:
109788
Na stanju
339.15KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 2.8 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 52 mm |
Objektiv CANON EFS55-250IS STM
SKU:
108927
Na stanju
770.80KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | tele |
| Broj stranica za ispis | 4-5.6 |
| Komplet | tele |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | EF-S |
| Garancija | 70 x 108 mm |
Objektiv CANON EFS10-18 IS STM
SKU:
108542
Na stanju
583.53KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | širokokutni |
| Broj stranica za ispis | 4.5-5.6 |
| Komplet | širokokutni |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | EF-S |
| Garancija | 74,6 x 72,0 |