Prikaz 217–228 od 251 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
RUKSAK HAMA PROFITOUR ZA KAMERU, 180, BLACK
SKU:
115135
Na stanju
230.67KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Volumen: 14 l, Unutarnje dimenzije:27 x 16 x 32 cm |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
TORBA HAMA ANCONA HC ZA KAMERU, 140, CRNA
SKU:
115134
Na stanju
45.68KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 22 x 12.5 x 19.5 cm |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
STATIV HAMA PROFIL DUO, 150 – 3D
SKU:
115116
Na stanju
101.63KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head, Manually Adjustable Centre Column, 3 Sections (2x Extendible), maksimalna nosivost 5 kg, aluminium, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina 1480 g, max visina 150 cm |
| Dimenzije | 24 |
Fotoaparat CANON EOS5DIV BODY
SKU:
114138
Na stanju
5,665.07KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 8,1 cm (3,2″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/NFC |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | EF/EF-S |
TORBA HAMA ANCONA ZA KAMERU, 110 COLT, CRNA
SKU:
113964
Na stanju
34.26KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 16 x 10 x 16 cm, 330 g |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
RUKSAK HAMA MIAMI ZA KAMERU, 150, CRNA
SKU:
113491
Na stanju
73.08KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 22 x 10 x 24 cm, Volumen: 5l, Težina 600 g, Display size: 10,2” |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
Stativ BRAUN PRO VIDEO 185
SKU:
113395
Na stanju
628.06KM Sa PDV-om| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 185 cm; min: 85,5 cm; težina 4,5 kg; aluminij |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , nosivost: 5 kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Objektiv CANON EF24-105mm f/4L IS II USM
SKU:
113290
Na stanju
3,225.92KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | standardni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 4.0 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 77 |