Prikaz 13–24 od 30 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Periferija i software
WARRANTY 1Y Courier/Carry-in for Legion, Legion PRO, IdeaPad, IdeaPad Slim, IdeaPad PRO
Na stanju
73.54KM Sa PDV-om
SKU:
5WS0K75717
MIKROFON HAMA SMART LAVALIER
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om
SKU:
118333
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3.5 mm Jack Plug |
| Broj stranica za ispis | 50 Hz – 20 kHz, Omni-directional, Mono, dužina kabla 6m |
| Komplet | 3.5 mm Jack Plug |
MIKROFON HAMA STREAM 400 PLUS, USB
Na stanju
52.42KM Sa PDV-om
SKU:
117918
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Kondenzator, duzina kabla 2m |
| Komplet | Kondenzator, duzina kabla 2m |
Mikrofon HAMA “MIC-USB Stream” USB
Na stanju
52.42KM Sa PDV-om
SKU:
117140
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Directivity: Uni-directional, Capacitor, Mono, -38 dB ± 3 dB, Frequency Range 50 Hz – 16 kHz |
| Broj stranica za ispis | Cable Length 2 m |
| Komplet | Directivity: Uni-directional, Capacitor, Mono, -38 dB ± 3 dB, Frequency Range 50 Hz – 16 kHz |
Mikrofon HAMA uRage “Stream 100” Gaming
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om
SKU:
117143
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Frequency Range:50 Hz – 16 kHz; Impedance: 2200 ?; omni-directional; Capacitor; Mono; Sensitivity:-30 dB ± 3 dB |
| Broj stranica za ispis | USB A Socket , kabal 2 m. |
| Komplet | Frequency Range:50 Hz – 16 kHz; Impedance: 2200 ?; omni-directional; Capacitor; Mono; Sensitivity:-30 dB ± 3 dB |
MIKROFON HAMA DM 40 DINAMIČKI
Na stanju
34.08KM Sa PDV-om
SKU:
112337
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 100 Hz – 10 kHz, Uni-directional, Dynamic, Mono, dužina kabla 3m |
| Komplet | 100 Hz – 10 kHz, Uni-directional, Dynamic, Mono, dužina kabla 3m |
MIKROFON HAMA MIC-USB ALLROUND
Na stanju
31.44KM Sa PDV-om
SKU:
117573
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | USB mikrofon, duzina kabla: 2m |
| Broj stranica za ispis | frekvencijski raspon 50 Hz – 16 kHz, 2200 ?, osjetljivost -30 dB ± 3 dB |
| Komplet | USB mikrofon, duzina kabla: 2m |
MIKROFON HAMA DM 20 DINAMIČKI
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om
SKU:
113952
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3.5 mm Jack Plug, 6.35 mm Jack Plug |
| Broj stranica za ispis | 100 Hz – 10 kHz, dynamic, Uni-directional, Mono, dužina kabla 2,5m |
| Komplet | 3.5 mm Jack Plug, 6.35 mm Jack Plug |
Mikrofon HAMA “MIC-P35 Allround”
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om
SKU:
117139
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Frequency Range 50 Hz – 16 kHz, 3.5 mm Jack Plug, Uni-directional, Capacitor, Mono, -30 dB ± 3 dB |
| Broj stranica za ispis | Dužina kabla:2,5m |
| Komplet | Frequency Range 50 Hz – 16 kHz, 3.5 mm Jack Plug, Uni-directional, Capacitor, Mono, -30 dB ± 3 dB |