Prikaz 1405–1416 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
Printer za naljepnice BROTHER QL-820NWBc
Na stanju
415.65KM Sa PDV-om
SKU:
124047
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Bluetooth, Wi-fi, do 62 mm, 1,16 kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 125x 234 x 145 mm |
| Dimenzije | 36 mjeseci |
Tinta HP black 973X
Na stanju
540.83KM Sa PDV-om
SKU:
111006
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | 973X |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | HP PAGEWIDE MANAGED P55250DW & MFP P57750DWHP PAGEWIDE PRO 452DW / 477DW |
| Dimenzije | 10000 str |
TONER XEROX CYAN ZA PHASER6510/WorkCentre6515 ZA 4.300 STRANA
Na stanju
541.84KM Sa PDV-om
SKU:
114939
| Brend | XEROX |
|---|
TONER XEROX MAGENTA ZA PHASER6510/WorkCentre6515 ZA 4.300 STRANA
Na stanju
541.84KM Sa PDV-om
SKU:
114940
| Brend | XEROX |
|---|
TONER XEROX Yellow ZA PHASER6510/WorkCentre6515 ZA 4.300 STRANA
Na stanju
541.84KM Sa PDV-om
SKU:
114941
| Brend | XEROX |
|---|
Shredder Dahle PaperSafe 23260,12 listova,P4,25l
Na stanju
544.16KM Sa PDV-om
SKU:
119292
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 12 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 25 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
MFP HP Smart Tank 519 AiO
Na stanju
418.58KM Sa PDV-om
SKU:
120777
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP termalni inkjet |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | HP termalni inkjet |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 22 str/min (mono), do 16 str/min (boja) |
| Garancija | Ne |
TONER CANON CRG-046 CYAN ZA LBP65x /MF73x ZA 5.000 STRANI
Na stanju
547.77KM Sa PDV-om
SKU:
113077
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | LBP65x /MF73x |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | 5000 str |
Toner CANON CRG-046HY
Na stanju
547.77KM Sa PDV-om
SKU:
113079
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | LBP65x /MF73x |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | 5000 str |
Bubanj CANON C-EXV 34 Cyan
Na stanju
552.05KM Sa PDV-om
SKU:
105168
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV34C |
| Broj stranica za ispis | iRA C20xx |
| Komplet | BCEXV34C |
| Brzina čitanja | 36.000 str |