Prikaz 1477–1488 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
Printer BROTHER HL-B2180DW
Na stanju
439.64KM Sa PDV-om
SKU:
124806
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 34 str/min |
| Garancija | Ethernet, USB, WiFi |
POS printer EPSON TM-T20IV,102, USB+SRL,ETH,PS,BLK
Na stanju
439.64KM Sa PDV-om
SKU:
127079
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Toplinski ispis |
| Broj stranica za ispis | Desktop |
| Komplet | Toplinski ispis |
| Brzina čitanja | Ethernet sučelje (100 Base-TX/10 Base-T), Izbacivanje ladice, RS-232, USB 2.0 |
| Dimenzije | 250 mm/sek |
| Garancija | 79,50 ± 0,50 (Š) mm x promj. 83,00 mm,57,50 ± 0,50 (Š) mm x promj. 83,00 mm |
Printer za naljepnice BROTHER TD-2125N
Na stanju
440.79KM Sa PDV-om
SKU:
125439
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | do 152 mm/s |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 110 x 215 x 172 mm |
| Dimenzije | 36 mjeseci |
Toner HP black 64A
Na stanju
573.67KM Sa PDV-om
SKU:
100556
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LASERJET P4014 |
| Broj stranica za ispis | 10.000 str |
| Komplet | HP LASERJET P4014 |
Toner HP black 55A
Na stanju
573.67KM Sa PDV-om
SKU:
102615
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LASERJET ENTERPRISE P3015/PRO 500 MFP M521/MFP M525 |
| Broj stranica za ispis | 6.000 str |
| Komplet | HP LASERJET ENTERPRISE P3015/PRO 500 MFP M521/MFP M525 |
Toner HP black 647A
Na stanju
582.79KM Sa PDV-om
SKU:
103469
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP4025/CP4525/CM4540 MFP |
| Broj stranica za ispis | 8.500 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP4025/CP4525/CM4540 MFP |
Tinta CANON PFI-207 MB
Na stanju
583.60KM Sa PDV-om
SKU:
108321
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | matte black |
| Broj stranica za ispis | IPF680,IPF685 |
| Komplet | matte black |
| Brzina čitanja | IPF780,IPF785 |
| Dimenzije | 300ml |
Tinta CANON PFI-207 Cyan
Na stanju
583.60KM Sa PDV-om
SKU:
108322
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | IPF680,IPF685 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | IPF780,IPF785 |
| Dimenzije | 300ml |
Tinta CANON PFI-207 Magenta
Na stanju
583.60KM Sa PDV-om
SKU:
108323
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | IPF680,IPF685 |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | IPF780,IPF785 |
| Dimenzije | 300ml |
Tinta CANON PFI-207 Yellow
Na stanju
583.60KM Sa PDV-om
SKU:
108324
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | IPF680,IPF685 |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | IPF780,IPF785 |
| Dimenzije | 300ml |
Tinta CANON PFI-207 B
Na stanju
583.60KM Sa PDV-om
SKU:
108325
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | IPF680,IPF685 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | IPF780,IPF785 |
| Dimenzije | 300ml |