Prikaz 37–48 od 1909 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
MFP CANON C1333 imageFORCE bundle
Na stanju
1,929.14KM Sa PDV-om
SKU:
127399
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
MFP CANON C1333 imageFORCE
Na stanju
1,455.95KM Sa PDV-om
SKU:
127397
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
Printer za naljepnice BROTHER QL-1100c
Na stanju
465.91KM Sa PDV-om
SKU:
127190
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Težina: 1.71kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 110 mm po sekundi |
| Dimenzije | 170 x 222 x 151 mm |
Valjak za povlačenje BROTHER PUR-2001C
Na stanju
59.38KM Sa PDV-om
SKU:
126773
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Povuče do 100.000 listova |
| Komplet | Povuče do 100.000 listova |
Bubanj BROTHER DR119
Na stanju
71.26KM Sa PDV-om
SKU:
126602
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | black |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | DR119 |
| Dimenzije | HL-L1232W, HL-L1230W, DCP-L1632W, DCP-L1630W |
Printer za naljepnice BROTHER PT-P950NW
Na stanju
1,043.71KM Sa PDV-om
SKU:
126139
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Težina1.51kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 60 mm po sekundi |
| Dimenzije | 118 x 192 x 146 mm |
Matrični printer Epson PLQ-50
Na stanju
942.08KM Sa PDV-om
SKU:
119865
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | USB/Paralelni/Serijski |
| Broj stranica za ispis | Hi-Speed USB – compatible with USB 2.0 specification, IEEE 1284, RS-232 |
| Komplet | USB/Paralelni/Serijski |
| Brzina čitanja | 1 original + 6 kopije |
| Dimenzije | Ultra Speed-Draft: 10 cpi: 630 znakova/s, HighSpeed-Draft: 10 cpi: 560 znakova/s, Nacrt: 10 cpi: 420 znakova/s, LQ: 10 c |
| Garancija | Ne |
KOMPLET CANON CLI-581 C/M/Y/BK MULTI XXL
Na stanju
267.21KM Sa PDV-om
SKU:
127223
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BLACK/PIGMENT BLACK/CYAN/MAGENTA/YELLOW |
| Broj stranica za ispis | za TS705/6350/8350/9550,TR7550/TR8550 |
| Komplet | BLACK/PIGMENT BLACK/CYAN/MAGENTA/YELLOW |
| Brzina čitanja | PIGMENTNA CRNA 11,2 ml, CYAN 5,6 ml, MAGENTA 5,6 ml, RUMENA 5,6 ml, CRNA 5,6 ml |
Printer CANON i-SENSYS LBP246DW
Na stanju
555.26KM Sa PDV-om
SKU:
127032
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 43 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Shredder Dahle 606,5 listova,P6,60l
Na stanju
3,154.55KM Sa PDV-om
SKU:
113625
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 0,8 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 5 listova |
| Komplet | 0,8 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 60 listova |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |