Prikaz 25–36 od 1909 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
MFP CANON i-SENSYS MF465dw II
Na stanju
850.73KM Sa PDV-om
SKU:
127551
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | Ispis, kopiranje, skeniranje i faksiranje |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | A5 |
| Garancija | do 40 str/min |
MFP CANON Pixma TS3351 WH
Na stanju
114.19KM Sa PDV-om
SKU:
122224
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | 7.7str/min mono; 4str/min boja |
| Dimenzije | USB, WiFi |
| Garancija | 4800 x 1200 dpi |
MFP BROTHER MFC-T930DW
Na stanju
747.96KM Sa PDV-om
SKU:
127522
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 17 str/min (mono) |
Printer za naljepnice BROTHER TD-4550DNWB
Na stanju
1,313.21KM Sa PDV-om
SKU:
127521
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Težina: 2.08kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | do 152 mm/s |
| Dimenzije | do 152 mm/s |
| Garancija | 36 mjeseci |
Printer za naljepnice BROTHER TD-2130N
Na stanju
487.60KM Sa PDV-om
SKU:
127520
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Rezolucija ispisa: 300 dpi; Maksimalna širina ispisa: 56 mm |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 152,4 mm/s |
| Dimenzije | 152,4 mm/s |
| Garancija | 36 mjeseci |
MFP CANON i-SENSYS MF752Cdw II
Na stanju
1,374.87KM Sa PDV-om
SKU:
127415
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | Ispis, kopiranje, skeniranje, faksiranje |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 33 str/min |
Kolor laserski printer CANON LBP673Cdw II
Na stanju
999.18KM Sa PDV-om
SKU:
127411
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 38 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Printer za naljepnice BROTHER TD-4420DNFC
Na stanju
1,680.90KM Sa PDV-om
SKU:
127389
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Težina: 2,49 kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | do 203 mm/s |
| Dimenzije | 180 x 255 x 154,5 mm |
MFP EPSON WorkForce Pro EM-C8100RDWF
Na stanju
2,870.22KM Sa PDV-om
SKU:
127246
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 25 str/min (mono), 24 str/min (color) |
| Garancija | DA |
MFP XEROX VersaLink C625DN
Na stanju
3,591.34KM Sa PDV-om
SKU:
127400
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 50 str/min mono i u boji |