Prikaz 61–72 od 1909 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
Printer CANON LBP243dw II
Na stanju
469.61KM Sa PDV-om
SKU:
127033
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 36 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Printer CANON džepni ZOEMINI 2 WHS
Na stanju
235.52KM Sa PDV-om
SKU:
127004
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Rezolucija 313 x 500 dpi , veličina papira:2″ x 3″ , Brzina ispisa oko 50 sekundi po fotografiji , povezivanje Bluetooth , Punjenje USB-C, |
| Broj stranica za ispis | dimenzija:120 x 84 x 21,5 |
| Komplet | Rezolucija 313 x 500 dpi , veličina papira:2″ x 3″ , Brzina ispisa oko 50 sekundi po fotografiji , povezivanje Bluetooth , Punjenje USB-C, |
| Brzina čitanja | 177 g |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Printer CANON džepni ZOEMINI 2 NVS
Na stanju
235.52KM Sa PDV-om
SKU:
127003
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Rezolucija 313 x 500 dpi , veličina papira:2″ x 3″ , Brzina ispisa oko 50 sekundi po fotografiji , povezivanje Bluetooth , Punjenje USB-C, |
| Broj stranica za ispis | dimenzija:120 x 84 x 21,5 |
| Komplet | Rezolucija 313 x 500 dpi , veličina papira:2″ x 3″ , Brzina ispisa oko 50 sekundi po fotografiji , povezivanje Bluetooth , Punjenje USB-C, |
| Brzina čitanja | 177 g |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Printer EPSON EcoTank L11160
Na stanju
1,877.89KM Sa PDV-om
SKU:
127002
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 32 str/min (mono), 32 str/min (boja) |
| Garancija | DA |
Printer CANON džepni ZOEMINI 2 RGW
Na stanju
235.52KM Sa PDV-om
SKU:
126950
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Rezolucija 313 x 500 dpi , veličina papira:2″ x 3″ , Brzina ispisa oko 50 sekundi po fotografiji , povezivanje Bluetooth , Punjenje USB-C, |
| Broj stranica za ispis | dimenzija:120 x 84 x 21,5 |
| Komplet | Rezolucija 313 x 500 dpi , veličina papira:2″ x 3″ , Brzina ispisa oko 50 sekundi po fotografiji , povezivanje Bluetooth , Punjenje USB-C, |
| Brzina čitanja | 177 g |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Printer BROTHER HL-L1230W
Na stanju
263.79KM Sa PDV-om
SKU:
126940
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | bežično, USB |
MFP BROTHER DCP-L1630W
Na stanju
372.27KM Sa PDV-om
SKU:
126939
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | Ispis, Skeniranje, Kopiranje |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 20 str/min |
Tinte BROTHER BTD100CLVAL
Na stanju
53.45KM Sa PDV-om
SKU:
126938
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | cyan/magenta/yellow |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | DCP-T230, DCP-T430W, DCP-T435W, DCP-436W, DCP-T530DW, DCP-T535DW, DCP-T536DW, DCP-T730DW, DCP-T735DW, MFC-T930DW |
| Dimenzije | 5.000 stranica svaka |
Tinta BROTHER BTD100Y
Na stanju
20.78KM Sa PDV-om
SKU:
126937
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | yellow |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | BTD100Y |
| Dimenzije | DCP-T230, DCP-T430W, DCP-T435W, DCP-436W, DCP-T530DW, DCP-T535DW, DCP-T536DW, DCP-T730DW, DCP-T735DW, MFC-T930DW |
Tinta BROTHER BTD100M
Na stanju
20.78KM Sa PDV-om
SKU:
126936
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | magenta |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | BTD100M |
| Dimenzije | DCP-T230, DCP-T430W, DCP-T435W, DCP-436W, DCP-T530DW, DCP-T535DW, DCP-T536DW, DCP-T730DW, DCP-T735DW, MFC-T930DW |
Tinta BROTHER BTD100C
Na stanju
20.78KM Sa PDV-om
SKU:
126935
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | cyan |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | BTD100C |
| Dimenzije | DCP-T230, DCP-T430W, DCP-T435W, DCP-436W, DCP-T530DW, DCP-T535DW, DCP-T536DW, DCP-T730DW, DCP-T735DW, MFC-T930DW |