Prikaz 1141–1152 od 1912 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
TONER XEROX ZA PH3020/WC3025 ZA 1500 STRANA
Na stanju
146.59KM Sa PDV-om
SKU:
113848
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | PH3020/WC3025 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | 1500 str |
Print glava CANON PF-06
Na stanju
1,230.28KM Sa PDV-om
SKU:
113826
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | TX-4000 |
| Broj stranica za ispis | TX-2000, TX-3000 |
| Komplet | TX-4000 |
Tinta CANON PFI-710 Cyan
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om
SKU:
113824
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Matte Black
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om
SKU:
113823
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | matte black |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | matte black |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Magenta
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om
SKU:
113822
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Yellow
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om
SKU:
113821
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Black
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om
SKU:
113820
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
MFP CANON PIXMA G3410
Na stanju
355.42KM Sa PDV-om
SKU:
113802
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | https://www.canon.ba/printers/pixma-g3410/ |
| Broj stranica za ispis | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Komplet | https://www.canon.ba/printers/pixma-g3410/ |
| Brzina čitanja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Dimenzije | A4 |
| Garancija | do 20 str/min |
MFP XEROX WC 3025NI
Na stanju
506.73KM Sa PDV-om
SKU:
113791
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | 20 str |
| Garancija | Ne |