Prikaz 1153–1164 od 1912 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
MFP XEROX WC 3025BI
Na stanju
363.99KM Sa PDV-om
SKU:
113790
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | 20 str |
| Garancija | Ne |
Printer XEROX® VersaLink™ B400DN
Na stanju
1,324.63KM Sa PDV-om
SKU:
113789
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 50 str/min |
| Dimenzije | 45 str |
| Garancija | , USB 3.0, NFC |
Printer XEROX Phaser 3020BI wi/fi
Na stanju
228.38KM Sa PDV-om
SKU:
113785
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | 20 str |
| Garancija | Ne |
Rolna CANON Matt Coated 180g 24in 30m
Na stanju
89.91KM Sa PDV-om
SKU:
113761
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | Matt Coated |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Tinta CANON PFI-1700 Cyan
Na stanju
954.25KM Sa PDV-om
SKU:
113748
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-1700 Blue
Na stanju
954.25KM Sa PDV-om
SKU:
113747
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | blue |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | blue |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-1700 Photo Black
Na stanju
954.25KM Sa PDV-om
SKU:
113746
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo black |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | photo black |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-1700 Photo Magenta
Na stanju
954.25KM Sa PDV-om
SKU:
113745
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo magenta |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | photo magenta |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 700ml |
Bubanj CANON 034 Yellow
Na stanju
670.34KM Sa PDV-om
SKU:
113716
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV034Y |
| Broj stranica za ispis | iR C1225 |
| Komplet | BCEXV034Y |
| Brzina čitanja | iR C1225iF |
| Dimenzije | 34.000 str |
Bubanj CANON 034 Magenta
Na stanju
670.34KM Sa PDV-om
SKU:
113715
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV034M |
| Broj stranica za ispis | iR C1225 |
| Komplet | BCEXV034M |
| Brzina čitanja | iR C1225iF |
| Dimenzije | 34.000 str |
Bubanj CANON 034 Cyan
Na stanju
670.34KM Sa PDV-om
SKU:
113714
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV034C |
| Broj stranica za ispis | iR C1225 |
| Komplet | BCEXV034C |
| Brzina čitanja | iR C1225iF |
| Dimenzije | 34.000 str |
Bubanj CANON 034 Black
Na stanju
512.61KM Sa PDV-om
SKU:
113713
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV034B |
| Broj stranica za ispis | iR C1225 |
| Komplet | BCEXV034B |
| Brzina čitanja | iR C1225iF |
| Dimenzije | 43.000 str |