Prikaz 37–48 od 312 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Miševi
Miš HP 245 Bluetooth
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om
SKU:
123916
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optical sensor |
| Dimenzije | 1600dpi |
| Garancija | crna |
Miš Hama uRage “Reaper 510 Wireless” Crni
Na stanju
0.00KM Sa PDV-om
SKU:
123722
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Optical |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | 100 – 16000 DPI |
| Dimenzije | 9 keys including Scroll-wheel |
| Garancija | 6.8 x 12.6 x 4 cm |
Bežični miš MW-400 V2″ Optical 6-tipki Ergonomski
Na stanju
23.59KM Sa PDV-om
SKU:
123714
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 800/1200/1600 dpi |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | 800/1200/1600 dpi |
| Brzina čitanja | 6,5 x 9.6 x 4.2 cm |
| Dimenzije | 80 g |
Miš ASUS MW203 Multi-Device Wireless Silent Mouse, tihi, bezžični, crni
Na stanju
82.15KM Sa PDV-om
SKU:
123658
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Prebacite se s čak tri bežična uređaja (Bluetooth® 5.0 / Bluetooth® 3.0 / RF 2,4 GHz) jednim klikom |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | Prebacite se s čak tri bežična uređaja (Bluetooth® 5.0 / Bluetooth® 3.0 / RF 2,4 GHz) jednim klikom |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | crna |
Miš ASUS SmartO MD200 brezžični, Bluetooth® 5.0, RF 2.4GHz, crna
Na stanju
110.00KM Sa PDV-om
SKU:
123670
| Brend | ASUS |
|---|
MIŠ ASUS MARSHMALLOW MD100 BREZŽIČNi, SIVI
Na stanju
54.31KM Sa PDV-om
SKU:
123657
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Wireless, RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Broj stranica za ispis | mali (do 10 cm) |
| Komplet | Wireless, RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Brzina čitanja | 107(L) *60(W) *27.8(H) mm |
| Dimenzije | 800dpi/1000dpi/1600dpi |
| Garancija | siva |