Prikaz svih 3 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
2.1
Soundbar SAMSUNG HW-B450F 2.1 ch
SKU:
127372
Na stanju
486.89KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 2.1 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 2.1 |
| Brzina čitanja | Bežični priključak |
| Dimenzije | 25W |
| Garancija | 858,8 X 75 X 59 mm, 184 x 295 x 343 mm |
Soundbar TCL S55HE
SKU:
126067
Na stanju
398.20KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 2.1 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 2.1 |
| Brzina čitanja | Bežični priključak |
| Dimenzije | 220 W |
| Garancija | 6,76 kg |