Prikaz 1–12 od 14 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
39,6 cm (15,6")
Torba HP modularna za laptop 15,6 inča (9J497AA)
Na stanju
111.38KM Sa PDV-om
SKU:
125097
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Zelena |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | 100% polyester |
| Dimenzije | 435 x 125 x 308 mm |
| Garancija | 1140 g |
RUKSAK HAMA BUSINESS 15,6” ZA LAPTOP
Na stanju
95.92KM Sa PDV-om
SKU:
118416
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Siva |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 36 x 18 x 50 cm |
Torba Port HANOI II 15,6″
Na stanju
47.18KM Sa PDV-om
SKU:
117174
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 43 x 31 x 8 cm |
RUKSAK HAMA MANCHESTER 15,6” ZA LAPTOP
Na stanju
57.10KM Sa PDV-om
SKU:
116857
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 30 x 8 x 45 cm |
TORBA HAMA SYSCASE 15,6” ZA LAPTOP
Na stanju
48.48KM Sa PDV-om
SKU:
115623
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Polytex |
| Dimenzije | 39 x 5 x 30 cm |
| Garancija | 950 g |
RUKSAK HAMA CAPE TOWN 2U1 15.6” ZA LAPTOP
Na stanju
39.97KM Sa PDV-om
SKU:
115127
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 41 x 14.5 x 49 cm |
TORBA HAMA MONTEGO 15,6” ZA LAPTOP
Na stanju
32.76KM Sa PDV-om
SKU:
114510
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Polytex |
| Dimenzije | 38.5 x 4 x 26 cm |
| Garancija | 460 g |
RUKSAK HAMA VIENNA 15,6” ZA LAPTOP
Na stanju
58.24KM Sa PDV-om
SKU:
113962
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 35 x 15 x 43 cm |
Ruksak Port SYDNEY 15,6″, crni
Na stanju
66.23KM Sa PDV-om
SKU:
113551
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 350 x 485 x 190 mm |
Torba Port LIBERTY III 15,6″
Na stanju
34.08KM Sa PDV-om
SKU:
113380
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 430 x 330 x 45 mm |
Ruksak Port PORTLAND 15,6″
Na stanju
39.28KM Sa PDV-om
SKU:
113378
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | za tablete do 25,4 cm (10,1″) |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | 33 x 46 x 5 cm |