Prikaz 1–12 od 34 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
In-ear
SLUŠALICE MANHATTAN BT SCIENCE SPORT
SKU:
125731
Na stanju
18.34KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 39gr |
Slušalice MANHATTAN BT glowing sport LED
SKU:
125730
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 580 (L) x 16 (B) x 10 (H) |
| Garancija | Bluetooth® 5.0 |
Slušalice Hama “Spirit Unchained” Bluetooth® in-ear
SKU:
125305
Na stanju
57.65KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Plava |
| Dimenzije | 2402-2480MHz |
Slušalice Hama WEAR77032W Bluetooth® Bijele
SKU:
123574
Na stanju
53.47KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
Slušalice Hama BT
SKU:
122472
Na stanju
44.55KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 2 godine |
Slušalice Hama “Sea” In Ear, usb-c, crna
SKU:
121471
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | zaštita od preloma kabla |
Slušalice BT “Spirit Chop” Hama, true wireless wh
SKU:
121470
Na stanju
61.59KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
Slušalice BT “Spirit Chop” Hama, true wireless
SKU:
121469
Na stanju
77.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | baterija: trajanje 4h, punjenje 3h |
Slušalice Hama In-ear Thomson “EAR3005” Crne
SKU:
121461
Na stanju
11.79KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 – 20000 Hz |
Slušalice Happy Plugs Air 1 plus TWS bijele
SKU:
121244
Na stanju
134.97KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | 49x49x21mm |
Slušalice Happy Plugs Air 1 go TWS roze
SKU:
121242
Na stanju
81.24KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Bež |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | 20-20k Hz |
| Dimenzije | 49x49x21mm |