Prikaz 1–12 od 14 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
On-Ear
Slušalice HAMA Bluetooth® “Touch”, on-ear
SKU:
119713
Na stanju
129.72KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz slušalice |
| Garancija | Doseg transmisije do 10m |
Slušalice HAMA Bluetooth® “Touch”, on-ear
SKU:
118888
Na stanju
85.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz slušalice |
| Garancija | Doseg transmisije do 10m |
Slušalice BT Thomson “Teens’n UP” On-Ear
SKU:
120767
Na stanju
68.14KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Bež |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 24 |
Slušalice Hama Bluetooth WHP8650 ON EAR PINK TEEN
SKU:
125286
Na stanju
66.84KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | roza |
| Dimenzije | 2402-2480MHz |
| Garancija | 12MJ |
Slušalice Hama uRage SoundZ 330 V2
SKU:
125310
Na stanju
65.52KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Tamno zelena |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
Slušalice Hama uRage SoundZ 400 V2
SKU:
125311
Na stanju
62.90KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
Slušalice Hama uRage SoundZ 300 V2
SKU:
125309
Na stanju
60.28KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 12MJ |
Slušalice “Calypso” Bluetooth® over-ear, mikrofon
SKU:
118890
Na stanju
49.80KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crvena |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz slušalice |
| Garancija | 24 |
SLUŠALICE BT THOMSON “WHP6011BT” ROTIRAJUĆE
SKU:
120768
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 24 |
Slušalice BT HAMA “Freedom Lit” on-ear, sklopljive
SKU:
120601
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | Vrijeme baterije: punjenje 3h, trajanje 8h |
Slušalice Hama “HS-USB250” PC Office Headset, Crne
SKU:
122760
Na stanju
35.38KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 2 godine |