Prikaz 25–27 od 27 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Stativ
STATIV HAMA STAR 05
Na stanju
28.55KM Sa PDV-om
SKU:
102078
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head, Manually Adjustable Centre Column, 4 Sections (3x Extendible), max nosivost 500g, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | ,težina 520 g, min-max visina:36,5 -106.5 cm |
| Dimenzije | 24 |
Stativ HAMA POCKET za mobitel
Na stanju
25.12KM Sa PDV-om
SKU:
116058
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maksimalna visina stalka: 20cm |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
Stativ BRAUN LightWeight BLT 100S
Na stanju
22.84KM Sa PDV-om
SKU:
116422
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 110 cm; min: 40 cm, torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina: 500 g; nosivost: 2 kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |