Prikaz svih 10 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
veliki (iznad 10 cm)
MIŠ HAMA MC-200 OPTIČKI, CRNI
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om
SKU:
127540
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 dpi |
| Dimenzije | 3 Buttons incl. Scroll Wheel |
| Garancija | 1,5m |
Miš HAMA AMW-200 wireless, optički
Na stanju
12.45KM Sa PDV-om
SKU:
127539
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | crno-siva |
| Garancija | 6.1 x 10.6 x 3.7 cm |
Miš HAMA MC-200 optički, bijeli dpi 1000, USB
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om
SKU:
125644
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | 1000dpi |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 3 |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | 6.4 x 3.7 x 11.4 cm |
Miš gaming HAMA Reaper 400
Na stanju
27.52KM Sa PDV-om
SKU:
119958
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | Omron, 1 ms |
| Garancija | 8 |
Miš wireless gaming HAMA reaper 310 unleashed
Na stanju
62.90KM Sa PDV-om
SKU:
119954
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | do 10000 DPI |
| Garancija | crna |
MIŠ HAMA MC-200 OPTIČKI, CRNI
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om
SKU:
118388
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 dpi |
| Dimenzije | 3 Buttons incl. Scroll Wheel |
| Garancija | 1,5m |