Prikaz svih 9 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
veliki (iznad 10 cm)
Miš ASUS WT425, bežični, Crno-sivi
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
127289
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |
Miš ASUS WT425, bežični, Srebreni
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
127288
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |
Miš ASUS WT425, bežični, Sivi
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
127284
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |
Miš ASUS MW202 Silent Wireless Mouse, tihi, bežični, zlatni
Na stanju
36.20KM Sa PDV-om
SKU:
120416
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 4000 DPI |
| Garancija | Zlatni |
Miš ASUS MW202 Silent Wireless Mouse, bežični, tamno plavi
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
120032
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 4000 DPI |
| Garancija | Tamno plava |
Miš ASUS MW202 Silent Wireless Mouse, bežični, rose gold
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om
SKU:
120033
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 4000 DPI |
| Garancija | Rose Gold |
Miš ASUS WT465, bežični, bijeli
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
119639
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | 106 x 75,6 x 39,5 mm |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | lijevi + desni klik, kotačić, bočne tipke za naprijed i natrag |
Miš ASUS WT425, bežični, crveni
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
119073
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | crveni |
Miš Asus WT425, bežični, crni
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
116799
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000dpi do 1600dpi |
| Garancija | crna |