Prikaz 37–48 od 53 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
veliki (iznad 10 cm)
Miš ASUS WT425, bežični, Sivi
SKU:
127284
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |
Miš ASUS WT425, bežični, Srebreni
SKU:
127288
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |
Miš ASUS WT425, bežični, Crno-sivi
SKU:
127289
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |
Miš PORT bežični, USB-A & USB-C, tih, crni
SKU:
122163
Na stanju
42.59KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | opt |
| Dimenzije | 800, 1200, 1600 dpi |
| Garancija | crna |
Miš ASUS MW202 Silent Wireless Mouse, bežični, rose gold
SKU:
120033
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 4000 DPI |
| Garancija | Rose Gold |
Miš HP bežični 235 Slim (4E407AA)
SKU:
121407
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 DPI – 1600 DPI (Default value: 1200 DPI) |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | 1 x AA battery |
Miš HP 245 Bluetooth
SKU:
123916
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optical sensor |
| Dimenzije | 1600dpi |
| Garancija | crna |
Miš gaming HAMA reaper 220 Illuminated
SKU:
119955
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 2ms |
| Garancija | 6 |
Miš gaming HAMA Reaper 210
SKU:
119956
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | Omron |
| Garancija | 6 |
Miš Port Rechargeable Bluetooth Combo Pro
SKU:
120153
Na stanju
60.93KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000/1600/2400 dpi |
| Garancija | crna |
Miš gaming HAMA reaper 320
SKU:
119953
Na stanju
62.90KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1ms |
| Garancija | 6 |
Miš wireless gaming HAMA reaper 310 unleashed
SKU:
119954
Na stanju
62.90KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | do 10000 DPI |
| Garancija | crna |