Prikaz 1–12 od 317 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
ASUS
ASUS CASE A31 PLUS TG ARGB WHTMid-tower, ATX, 7 Expansion4x ARGB 120mm fans
Na stanju
210.60KM Sa PDV-om
SKU:
90DC00R3-B19000
ASUS CASE PROART PA401 WOOD TGATX, 7 Expansion slots,2x 160mm fans, 1x 120mm fan
Na stanju
292.50KM Sa PDV-om
SKU:
90DC00M0-B39000
ASUS PROART PA602 TG PWM BLACK2x 200mm fans, 1x140mm fan PWM
Na stanju
643.50KM Sa PDV-om
SKU:
90DC00J0-B09000
ASUS GR701 ROG HYPERION CASEE-ATX4x140 mm fans,metal GPU holder
Na stanju
1,029.60KM Sa PDV-om
SKU:
90DC00F0-B39000
ASUS ExpertCenter P500 SFF P500SV-07240H0040 Core 7 240H/16GB/SSD 512GB/UHD/Brez OS/3Y
Na stanju
2,923.54KM Sa PDV-om
SKU:
127797
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Intel Core 7 |
| Broj stranica za ispis | -240H 2.5 GHz (24MB Cache, up to 5.2 GHz, 10 Cores, 16 Threads) |
| Komplet | Intel Core 7 |
| Brzina čitanja | Bez OS-a |
| Dimenzije | 16 GB |
| Garancija | 512 GB |
Laptop ASUS Zenbook S 14 UX5406AA-SU272X u9/32G/1T
Na stanju
6,065.24KM Sa PDV-om
SKU:
127752
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100%, 120Hz |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 9 |
| Komplet | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100%, 120Hz |
| Brzina čitanja | Processor 386H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 16 cores, 16 Threads) Intel® NPU up to 50TOPS |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | LPDDR5X 32GB ( 32GB LPDDR5X on board ) |
Računar ASUS AIO P440VAK-WB53C1 i5-13420H/16GB/s517
Na stanju
2,196.56KM Sa PDV-om
SKU:
127662
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080) 16:9, 250nits, 100Hz, Non-touch screen, HAS stand with VESA supported. |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080) 16:9, 250nits, 100Hz, Non-touch screen, HAS stand with VESA supported. |
| Brzina čitanja | -13420H Processor 2.1 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 Threads) |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | DDR5 SO-DIMM, 2x DDR5 SO-DIMM slot |
ASUS VivoBook X1504VA-BQ4102 Intel Core 5 120U, 15.6″ FHD, 16GB DDR5 (2x8GB), 512GB
Na stanju
1,570.14KM Sa PDV-om
SKU:
X1504VA-BQ4102
ASUS VivoBook M1502NAQ-BQ059 15.6″ FHD, AMD Ryzen 7 170 24GB DDR5 (16+ 8GB), 1TB
Na stanju
2,012.63KM Sa PDV-om
SKU:
M1502NAQ-BQ059
ASUS ROG Strix Scope II 96wireless mehanička gamingtastatura, US layout
Na stanju
470.43KM Sa PDV-om
SKU:
90MP037A-BKUA01