Prikaz 157–168 od 207 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Genius
Genius HS-810BT slušalice,, Bluetooth 5.3, bat do 22h,
SKU:
31710029400
Na stanju
39.19KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Slušalica sa mikrofonomGenius HS-230U
SKU:
124645
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 140 x 172 x 62 |
Genius zvučnici SP-HF385BT, BT5.0, 4W power output
SKU:
31730046400
Na stanju
45.99KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Zvočniki Genius HF-385BT črna
SKU:
124648
Na stanju
47.18KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 5.1 |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | 5.1 |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | plastika |
| Garancija | 150 Hz – 20 kHz |
SLUŠALICE S MIKROFONOM GENIUS HS-G600V
SKU:
116564
Na stanju
47.50KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Mikrofon: 100~10000Hz (at 1KHz ±6dB) slušalke: 20~20KHz (at 1KHz Output S.P.L ±10dB) |
| Garancija | 320 g |