Prikaz 241–252 od 813 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
HP
Printer HP LaserJet Pro 4003dn
Na stanju
538.70KM Sa PDV-om
SKU:
121743
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 40 str/min |
| Garancija | DA |
Kamera HP 325 FHD Webcam (53X27AA)
Na stanju
79.07KM Sa PDV-om
SKU:
121408
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Compatible with USB-A devices. |
| Broj stranica za ispis | , 1080 Full HD 30fps, |
| Komplet | Compatible with USB-A devices. |
| Brzina čitanja | 1500 mm dužina kabla |
| Dimenzije | kompatibilni OS: Windows 11, Windows 10, macOS and Chrome OS |
| Garancija | 7.2 x 5.36 x 5.32 cm |
Miš HP bežični 235 Slim (4E407AA)
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om
SKU:
121407
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 DPI – 1600 DPI (Default value: 1200 DPI) |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | 1 x AA battery |
TONER HP 415X MAGENTA ZA LJ M454/MFP M479 ZA 6.000 STRANI
Na stanju
837.87KM Sa PDV-om
SKU:
120897
| Brend | HP |
|---|
TONER HP 415X RUMEN ZA LJ M454/MFP M479 ZA 6.000 STRANI
Na stanju
837.87KM Sa PDV-om
SKU:
120896
| Brend | HP |
|---|
TONER HP 415X CYAN ZA LJ M454/MFP M479 ZA 6.000 STRANI
Na stanju
837.87KM Sa PDV-om
SKU:
120895
| Brend | HP |
|---|
TONER HP 415X ČRN ZA LJ M454/MFP M479 ZA 7.500 STRANI
Na stanju
615.08KM Sa PDV-om
SKU:
120894
| Brend | HP |
|---|