Prikaz 157–168 od 257 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Filter za usisivače Electrolux EF112B
Na stanju
49.89KM Sa PDV-om
SKU:
124468
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/accessories/accessory/ef112b/ |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/accessories/accessory/ef112b/ |
Usisivač Electrolux EC41-2SW, sa posudom
Na stanju
172.78KM Sa PDV-om
SKU:
124465
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 24 M |
| Broj stranica za ispis | 310 x 415 x 350 mm |
| Komplet | 24 M |
| Brzina čitanja | 210 W |
| Dimenzije | 6,88 kg |
Ugradbeni frižider sa zamrzivačem Electrolux
Na stanju
1,227.75KM Sa PDV-om
SKU:
124340
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | 178 cm ugradbena visina |
| Dimenzije | 195 l |
| Garancija | dole |
Ugradbeni frižider Electrolux ENT6NE18S
Na stanju
1,426.09KM Sa PDV-om
SKU:
124339
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | 178 cm ugradbena visina |
| Dimenzije | 192 l |
| Garancija | dole |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326F, 60 cm
Na stanju
386.95KM Sa PDV-om
SKU:
124335
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehanička dugmad |
| Garancija | C |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem LNT7ME36K2
Na stanju
1,920.11KM Sa PDV-om
SKU:
124333
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 201 cm |
| Dimenzije | 244 l |
| Garancija | dole |
Usisivač Electrolux EEG43WR na vrećice
Na stanju
180.09KM Sa PDV-om
SKU:
124209
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 185 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Integrirani dodaci: 2u1 pukotine na tkanini za tapeciranje, četka za prašinu |
| Dimenzije | Ispušni filter: Washable H12 filter |
| Garancija | 5,3 |
Air Fryer + Para Friteza Electrolux EAF7SB
Na stanju
498.89KM Sa PDV-om
SKU:
124208
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf7sb/ |
| Broj stranica za ispis | 330X270x355 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf7sb/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 7,4 |
| Garancija | Friteza na vruć zrak + Para |
Air Fryer Friteza Electrolux EAF5B
Na stanju
378.73KM Sa PDV-om
SKU:
124207
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf5b/ |
| Broj stranica za ispis | 304x321x352 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf5b/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 5,35 |
| Garancija | Friteza na vruć zrak |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux ESL5315LO
Na stanju
794.57KM Sa PDV-om
SKU:
124206
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | A |