Prikaz 7225–7236 od 9485 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
STATIV HAMA STAR SMARTPHONE 112 – 3D SA “BRS3”
SKU:
118335
Na stanju
49.11KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina: 450g., Min-Max visina: 40 -112 cm. Max nosivost: 500 g., 3D: 3-Way Head |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
MIKROFON HAMA SMART LAVALIER
SKU:
118333
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3.5 mm Jack Plug |
| Broj stranica za ispis | 50 Hz – 20 kHz, Omni-directional, Mono, dužina kabla 6m |
| Komplet | 3.5 mm Jack Plug |
STATIV HAMA FLEX S ZA SMARTPHONE & GOPRO, 26CM
SKU:
118320
Na stanju
30.83KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina:45g., Min-Max visina:9 -26 cm. |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
Zaštitno staklo za PanzerGlass SmartWatch 34 mm
SKU:
118275
Na stanju
49.57KM Sa PDV-om| Brend | PanzerGlass |
|---|---|
| Boja | Samsung |
| Broj stranica za ispis | Smartwatch |
| Komplet | Samsung |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Miš Port OFFICE BUDGET PRO žični
SKU:
118254
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Port WIRELESS BUDGET RETAIL
SKU:
118252
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Slušalice s mikrofonom Port Stereo
SKU:
118251
Na stanju
31.44KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 69 g |