Prikaz 949–960 od 9334 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Sokovnik NUTRIBULLET NBJ100G
Na stanju
221.46KM Sa PDV-om
SKU:
127641
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/svi-sokovnici-nutribullet-juicer/NBJ100G.html?pid=0C22500001 |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/svi-sokovnici-nutribullet-juicer/NBJ100G.html?pid=0C22500001 |
| Brzina čitanja | 4,1 kg |
| Dimenzije | 800 W |
Objektiv CANON RF24MM F1.4 L VCM EMEA
Na stanju
3,879.10KM Sa PDV-om
SKU:
127632
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 1.8 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Promjer filtra (mm): 52 |
Laptop HP 255R G10 R5/16GB/1T/DOS (CV4Q1AT)
Na stanju
1,498.42KM Sa PDV-om
SKU:
127576
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 5 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | 7535U (maksimalno povećanje radnog takta do 4,5 GHz, 16 MB L3 predmemorije, 6 jezgri, 12 niti) |
| Dimenzije | FreeDOS 3.0 |
| Garancija | DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |
Laptop HP 250R G10 i5/16GB/1T/FreeDOS (D13J4ET)
Na stanju
1,569.99KM Sa PDV-om
SKU:
127575
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 5 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | 120U (do 5,0 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 12 niti) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |
Štednjak ELECTROLUX LKR64023AW
Na stanju
1,110.94KM Sa PDV-om
SKU:
127568
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Štednjak ELECTROLUX LKR64020BX
Na stanju
1,143.79KM Sa PDV-om
SKU:
127567
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Štednjak ELECTROLUX LKR62001CW
Na stanju
957.62KM Sa PDV-om
SKU:
127566
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Laptop HP 250 G10 i5/8G/512G/DOS/US keyboard (B39SVAT)
Na stanju
1,420.76KM Sa PDV-om
SKU:
127565
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | diagonal, FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | -1334U (do 4,6 GHz sa funkcijom Intel® Turbo BoostTechnology, 12 MB L3 keš memorije, 10 jezgara, 12 niti) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB), 2 SODIMM |
Kolor laserski printer CANON Printer CANON LBP647CDW
Na stanju
741.10KM Sa PDV-om
SKU:
127557
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 38 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
MFP BROTHER DCP-T436W
Na stanju
435.08KM Sa PDV-om
SKU:
127435
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | Ispis, Skeniranje, Kopiranje |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 16 str/min |
Nosač za TV MANHATTAN zidni 32″ do 70″
Na stanju
23.28KM Sa PDV-om
SKU:
126829
| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Nosač za TV |
| Broj stranica za ispis | Zidna |
| Komplet | Nosač za TV |
| Brzina čitanja | Fiksni |
| Dimenzije | 32” – 70” |
| Garancija | da, od 75×75 do 400×400 |
Miš HAMA EMC-500 ergonomski,žični
Na stanju
32.76KM Sa PDV-om
SKU:
124776
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 Buttons incl. Scroll Wheel |