Računari i IT oprema u Banja Luci
Preko 20 godina iskustva u prodaji i servisu IT opreme
- Za fizička i pravna lica
- Vlastiti servis (garantni i vangarantni)
- Brza dijagnostika i pouzdana podrška
Popularne kategorije
NOVO U PONUDI
ASUS VivoBook15 X1504VA-BQ2528 15.6″ FHD,Intel Core i3-1315U 8GB DDR4, 512GB, Windows 11 Home
Na stanju
1,177.61KM Sa PDV-om
SKU:
X1504VA-BQ2528
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band – S/M,Model A3331
Na stanju
1,177.61KM Sa PDV-om
SKU:
MEQW4ET/A
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band – S/M,Model A3331
Na stanju
1,177.61KM Sa PDV-om
SKU:
MEQT4ET/A
ASUS VivoBookGO E1504FA-BQ2337 15.6″ FHD IPS, AMD Ryzen 3 16GB, 512GB
Na stanju
1,170.47KM Sa PDV-om
SKU:
E1504FA-BQ2337
Apple Shopping Event
Pogledajte akcijsku ponudu Apple uređaja
LOGITECH MK850 Bluetooth Performance Wireless Combo – BLACK – US INT'L
SKU:
920-008226
Na stanju
358.72KM Sa PDV-omHP 400 Quiet PUP WRLS MSEHP 400 Quiet PUP WRLS MSEHP 400 Quiet PUP WRLS MSE lila ljubičast
SKU:
AZ7B7AA
Na stanju
57.33KM Sa PDV-omKućanski aparati
BOSCH perilica posuđa Serie 4|,BIJELA,C,14 setova,9L,46dB,,Escajg ladica, 6 programa,4 posebne fun
Na stanju
1,502.19KM Sa PDV-om
SKU:
SMS4HVW14E
Sušilica ELECTROLUX EW6D285DE
Na stanju
1,130.40KM Sa PDV-om
SKU:
126636
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Štednjak ELECTROLUX LKR64023AW
Na stanju
1,110.94KM Sa PDV-om
SKU:
127568
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Sušilica ELECTROLUX EW6D28WE
Na stanju
1,121.89KM Sa PDV-om
SKU:
126634
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Štednjak Electrolux LKR64020CX
Na stanju
1,282.50KM Sa PDV-om
SKU:
125465
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | staklokeramika |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | staklokeramika |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | srebrna |
| Garancija | 73L |
Nedavno pregledano