Prikaz 61–72 od 305 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
ASUS
ASUS PRIME-RX9070-O16G16GB GDDR6, 256-bit3x DP, 1x HDMI
Na stanju
1,953.90KM Sa PDV-om
SKU:
90YV0LI1-M0NA00
ASUS VGA PRIME-RTX5070-O12G12GB GDDR7, 192-bit,3x DP, 1x HDMI
Na stanju
1,930.50KM Sa PDV-om
SKU:
90YV0M10-M0NA00
ASUS VivoBookS16 S3607VA-RP032 16″ WUXGA IPS 144Hz Intel Core i7-13620H, 16GB RAM, 1TB SSD
Na stanju
1,884.17KM Sa PDV-om
SKU:
S3607VA-RP032
ASUS VivoBook S14 Q423SA-U5512 14″ OLED, Intel Core Ultra 5 16GB DDR5, 512GB SSD
Na stanju
1,869.89KM Sa PDV-om
SKU:
Q423SA-U5512
Laptop ASUS Expertbook B3 B3604CVA-WB51C0 16″FHD+ 60Hz i5-1335U 10C/12T 8GB DDR5 s512GB BLK 3Y
Na stanju
1,818.73KM Sa PDV-om
SKU:
125258
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view, 300nits |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view, 300nits |
| Brzina čitanja | -1335U Processor 1.3GHz (12M Cache, up to 4.6GHz, 10 cores) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8 GB |
Računar ASUS ExpertCenter D5 D500SER-WB51C4 SFF PC i5-14500 14C/20T 8GB DDR5 (m.64GB) s512GB 330W 3Y
Na stanju
1,863.45KM Sa PDV-om
SKU:
125239
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Intel Core i5 |
| Broj stranica za ispis | -14500 Processor 2.6GHz (24M Cache, up to 5.0GHz, 14 cores) |
| Komplet | Intel Core i5 |
| Brzina čitanja | Bez OS-a |
| Dimenzije | 8 GB |
| Garancija | 512 GB |
ASUS ExpertBookP1503CVA-S71231 15.6″FHD,Intel Core i5-13420H 16GB DDR5, 512GB, Windows 11 Pro
Na stanju
1,784.25KM Sa PDV-om
SKU:
P1503CVA-S71231
ASUS VGA DUAL-RTX5070-O12G 12GB GDDR7 , 192-bit, 3x DP, 1x HDMI
Na stanju
1,755.00KM Sa PDV-om
SKU:
90YV0M17-M0NA00
ASUS VGA DUAL-RTX5060TI-O16G 16GB GDDR7 OC Edition,128-bit 3x DP, 1x HDMI
Na stanju
1,725.75KM Sa PDV-om
SKU:
90YV0MH0-M0NA00
Asus VivoBook 14 X1404VA-I7 14″ FHD, Intel i7-1355U, 24GB DDR4, 512GB
Na stanju
1,605.83KM Sa PDV-om
SKU:
X1404VA-I712512/24GB
ASUS VivoBook 15 X1502VA-BQ433 15.6″, Core i5-13420H, 16GB 512GB, Windows 11 Home
Na stanju
1,584.41KM Sa PDV-om
SKU:
X1502VA-BQ433