Prikaz 109–120 od 223 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Brother
Printer BROTHER HL-L2402D
SKU:
123997
Na stanju
240.95KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB |
Printer za naljepnice BROTHER QL-800
SKU:
124045
Na stanju
223.82KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | USB, 300 x 300, 300 x 600 dpi, do 62 mm, 1,15kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 148mm/sek |
| Dimenzije | 125 x 213 x 142 mm |
Printer za naljepnice BROTHER PT-H500
SKU:
124039
Na stanju
223.82KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | USB, 0,83kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | do 22 mm |
| Dimenzije | 122 x 91 x 245 mm |
Printer za naljepnice BROTHER PT-P710BT
SKU:
124038
Na stanju
223.82KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Termalni, Bluetooth, USB, 0,67 kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | do 24 mm |
| Dimenzije | 128 x 67 x 128 mm |