Prikaz 37–48 od 223 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Brother
MFP BROTHER MFC-B7810DW
SKU:
124810
Na stanju
696.57KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje, skeniranje i faks |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 34 str/min |
MFP BROTHER MFC-J2340DW
SKU:
124028
Na stanju
695.42KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 28 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
MFP BROTHER MFC-L2862DW
SKU:
124010
Na stanju
682.87KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje, skeniranje i faks |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 34 str/min |
Printer BROTHER HL-L5210DN
SKU:
124317
Na stanju
672.59KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 48 str/min |
| Garancija | USB, Ethernet |
Skener BROTHER ADS-1300
SKU:
125441
Na stanju
630.34KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Domaća i poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Prenosni |
| Komplet | Domaća i poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | A4 |
MFP BROTHER MFC-B7800DN
SKU:
124809
Na stanju
629.20KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje, skeniranje i faks |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 34 str/min |
Printer za naljepnice BROTHER PT-P900Wc
SKU:
125177
Na stanju
624.63KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Serijski, USB, Wi-Fi Direct, 1,48kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | do 36 mm |
| Dimenzije | 118 x 192 x 146 mm |
Skener BROTHER ADS-1200
SKU:
124049
Na stanju
592.37KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Domaća i poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Prenosni |
| Komplet | Domaća i poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS |
| Dimenzije | do 25 str/min |
| Garancija | A4 |
Printer BROTHER HL-L3220CW
SKU:
124014
Na stanju
580.10KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 18 str/min |
| Garancija | USB, WiFi |
MFP BROTHER DCP-T730DW
SKU:
126933
Na stanju
578.95KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | kopiranje, ispis, skeniranje |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 16 str/min |