Prikaz 73–84 od 223 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Brother
MFP BROTHER DCP-T230
SKU:
126930
Na stanju
408.81KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | kopiranje, ispis, skeniranje |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 16 str/min |
Printer BROTHER HL-L2460DN
SKU:
123999
Na stanju
407.66KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 34 str/min |
| Garancija | USB, mreža |
Printer BROTHER VC500WZ1
SKU:
124048
Na stanju
401.95KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Wi-fi, USB, 313 dpi, do 50 mm, 0,66 |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 8mm/sek |
| Dimenzije | 113 x 116 x 96 mm |
Printer za naljepnice BROTHER TD-4210D
SKU:
124319
Na stanju
398.53KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Serijski, USB, Ethernet, 2,08 kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 127 mm u sekundi |
| Dimenzije | 108 x 155 x 224 mm |
Bubanj BROTHER DR-3400
SKU:
124082
Na stanju
515.12KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | MFC-L6900DW, DCP-L5500DN, HL-L5100DN, HL-L5200DW, MFC-L5700DN, MFC-L5750DW |
| Broj stranica za ispis | 30.000 |
| Komplet | MFC-L6900DW, DCP-L5500DN, HL-L5100DN, HL-L5200DW, MFC-L5700DN, MFC-L5750DW |
Printer za naljepnice BROTHER PT-E310BTVP
SKU:
126099
Na stanju
392.82KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | 20 mm po sekundi |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 135 x 235.5 x 70.3 mm |
| Dimenzije | 36 mjeseci |