Prikaz 85–96 od 223 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Brother
MFP BROTHER DCP-1622WE
SKU:
124002
Na stanju
389.40KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje i skeniranje |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 20 str/min |
MFP BROTHER DCP-L1630W
SKU:
126939
Na stanju
372.27KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | Ispis, Skeniranje, Kopiranje |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 20 str/min |
Skener BROTHER DSmobile DS-740D
SKU:
125444
Na stanju
363.13KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Domaća i poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Prenosni |
| Komplet | Domaća i poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | A4 |
MFP BROTHER DCP-L2600D
SKU:
124003
Na stanju
347.14KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje i skeniranje |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 34 str/min |
Printer za naljepnice BROTHER QL-810WC
SKU:
124046
Na stanju
339.15KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Wi-fi, USB, 300 x 300, 300 x 600 dpi, do 62 mm, 1,12 kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 176mm/sek |
| Dimenzije | 125 x 234 x 145 mm |
Toner BROTHER TN-3480
SKU:
124074
Na stanju
439.42KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | HL-L6400DW, HL-L6300DW, HL-L5000D, DCP-L6600DW, MFC-L6800DW, MFC-L6900DW, DCP-L5500DN |
| Broj stranica za ispis | HL-L5100DN, HL-L5200DW, MFC-L5700DN, MFC-L5750DW |
| Komplet | HL-L6400DW, HL-L6300DW, HL-L5000D, DCP-L6600DW, MFC-L6800DW, MFC-L6900DW, DCP-L5500DN |
| Brzina čitanja | 8.000 |
Uređaj za etiketiranje BROTHER PT-E720BT
SKU:
127393
Na stanju
323.17KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Težina: 0,64 kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 20 mm u sekundi |
| Dimenzije | 128 x 67 x 128 mm |
MFP BROTHER DCP-1512E
SKU:
125745
Na stanju
317.46KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | kopiranje, ispis, skeniranje |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 20 str/min |
MFP BROTHER DCP-1510E
SKU:
124001
Na stanju
317.46KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje i skeniranje |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 20 str/min |
Baterija BROTHER PA-BT-002 litij-ionska punjiva
SKU:
125450
Na stanju
312.88KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Baterija |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | Baterija |