Prikaz 13–24 od 951 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Objektiv CANON RF28-70mm F2 L USM
SKU:
120778
Na stanju
7,184.96KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | standardni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | f/2 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 95 |
Fotoaparat CANON EOS R5 Body 5 GHz
SKU:
122440
Na stanju
7,001.12KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8 cm (3,15″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6III V5 RF24-105MM STM
SKU:
126851
Na stanju
6,952.01KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32.5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32.5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Ploter CANON iPF TX-4200
SKU:
125195
Na stanju
6,915.75KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | printer |
| Broj stranica za ispis | , 44 inča |
| Komplet | printer |
| Brzina čitanja | GIS/CAD |
| Dimenzije | A0 |
| Garancija | , Bežični LAN |
MFP CANON imageRunner C3326i Bundle
SKU:
123275
Na stanju
6,673.10KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 30 str/min |
| Dimenzije | 26 str/min |
| Garancija | DA |
MFP CANON imageRunner Advance DX C3926i Bundle
SKU:
123054
Na stanju
6,673.10KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 30 str/min |
| Dimenzije | 26 str/min |
| Garancija | , opcionalno WI-FI |
Fotoaparat CANON R6 Mark II + RF24105 L
SKU:
121966
Na stanju
6,650.26KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24.2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | dodatno 6K RAW video snimanja |
Fotoaparat CANON R6 Mark III Body V5
SKU:
126852
Na stanju
6,110.42KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32.5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32.5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Objektiv CANON RF 24-70MM F/2.8 L IS USM
SKU:
120266
Na stanju
5,725.58KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Komplet | 24 mjeseca |