Prikaz 925–936 od 951 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Kalkulator CANON KS-125KB BL
SKU:
125589
Na stanju
32.48KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Opća upotreba |
| Broj stranica za ispis | 12 znamenki |
| Komplet | Opća upotreba |
| Brzina čitanja | Funkcija ukupnog iznosa, porezne funkcije,kvadratni korijen |
| Dimenzije | Dvostruki izvor energije (solarni i baterija) |
| Garancija | 147 x 106 x 25 mm |
Kalkulator CANON KS-125 KB RG
SKU:
125588
Na stanju
32.48KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Opća upotreba |
| Broj stranica za ispis | 12 znamenki |
| Komplet | Opća upotreba |
| Brzina čitanja | Funkcija ukupnog iznosa, porezne funkcije,kvadratni korijen |
| Dimenzije | Dvostruki izvor energije (solarni i baterija) |
| Garancija | 147 x 106 x 25 mm |
Papir CANON PP-201 10×15 cm
SKU:
108261
Na stanju
31.18KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 10×15 cm |
| Broj stranica za ispis | plus gloss |
| Komplet | 10×15 cm |
| Brzina čitanja | 50 list |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Kalkulator CANON AS2200
SKU:
125587
Na stanju
29.69KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 12 cifri |
| Broj stranica za ispis | Solar i baterija |
| Komplet | 12 cifri |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 198 x 140 x 34 mm |
| Garancija | Zaokruživanje i odabir decimalne točkeS gumenim nožicama |
Kalkulator CANON AS2400
SKU:
107553
Na stanju
29.69KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Opća upotreba |
| Broj stranica za ispis | 14 znamenki |
| Komplet | Opća upotreba |
| Brzina čitanja | Konstantno računanje, Ukupni iznos |
| Dimenzije | , Zaokruživanje |
| Garancija | , solar i baterija |
MAINTENANCE KIT CANON MC-G04 OS ZA G1430,2470,3470,4470
SKU:
123598
Na stanju
28.20KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|
Maintenance Cartridge CANON MC-G02
SKU:
118950
Na stanju
28.20KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | G1420; G2420; G3420 |
| Komplet | G1420; G2420; G3420 |
Kalkulator CANON F605G
SKU:
115545
Na stanju
28.20KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 10 + 2 znamenki |
| Broj stranica za ispis | 154 funkcije |
| Komplet | 10 + 2 znamenki |
| Brzina čitanja | Baterija |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | 70 g |
Papir CANON SG201 10×15 50sh
SKU:
110294
Na stanju
26.72KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 10×15 cm |
| Broj stranica za ispis | semi gloss |
| Komplet | 10×15 cm |
| Brzina čitanja | 50 list |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Kalkulator CANON LS-103TC
SKU:
100627
Na stanju
25.96KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 10-znamenkasti |
| Broj stranica za ispis | solarno i baterijski |
| Komplet | 10-znamenkasti |
| Brzina čitanja | Siva |
| Dimenzije | 140 x 105 x 32 mm |
| Garancija | Veliki LCD zaslon |
Tinta CANON GI490BK
SKU:
110718
Na stanju
24.12KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | Pixma G1400, G2400, G3400 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | 135ml, 6000 str |