Prikaz 229–240 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbeni hladnjak Electrolux LNT3LF14S
SKU:
118713
Na stanju
1,331.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Potpuno integrisan |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 57 l |
Ugradbena pećnica Electrolux KODEH70X, Steambake
SKU:
118711
Na stanju
1,047.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EEA12100L
SKU:
118709
Na stanju
828.65KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena uža |
| Broj stranica za ispis | 9 |
| Komplet | Ugradbena uža |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | A |
Mašina za veš Electrolux EW9F161B
SKU:
118708
Na stanju
1,956.62KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 10 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 10 kg |
| Brzina čitanja | 1600 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW8F228S
SKU:
118539
Na stanju
1,200.98KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A+++ -40% |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Ugradbena ploča ELECTROLUX EGE6182NOK
SKU:
118536
Na stanju
696.01KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika + plin |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | 3 plin; 1 staklo |
| Garancija | 60 cm |
Kuhinjska ploča Electrolux EHF6140FOK
SKU:
118131
Na stanju
421.02KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Okretne komande |
Ugradbena ploča ELECTROLUX EHF6346XOK
SKU:
118113
Na stanju
575.55KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | tipke na dodir |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6241FOK
SKU:
117945
Na stanju
461.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Kontrole na dodir |
Ugradbena ploča Electrolux EGC3322NVK
SKU:
117943
Na stanju
419.80KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | plin |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 2 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Tipke |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE7P31Z, piroliza
SKU:
117942
Na stanju
1,249.65KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD5C50Z
SKU:
117938
Na stanju
980.75KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 72 l |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Katalitičko čišćenje |