Prikaz 61–72 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Aparat za kafu Electrolux E8EC1-8BP
Na stanju
1,109.72KM Sa PDV-om
SKU:
125971
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8bp/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije VxŠxD: 413 x 350 x 355 mm |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8bp/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 2200 W |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD3F40BX
Na stanju
515.92KM Sa PDV-om
SKU:
125970
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | A |
| Broj stranica za ispis | Crna metalik |
| Komplet | A |
| Brzina čitanja | Katalitičko čišćenje |
| Dimenzije | Dvoslojna |
| Garancija | 590x560x550 |
Mašina za veš Electrolux EW7F5412ACE
Na stanju
1,516.14KM Sa PDV-om
SKU:
125969
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | A |
| Broj stranica za ispis | 1400 |
| Komplet | A |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | (dB): 72 |
| Garancija | Quickcare 59Min, pamuk, sintetika, osjetljivo, vuna, centrifuga/ odvodnja, ispiranje, Hygiene, traper, Sportwear, Rapid 20 Min, Eco 40-60, Memory 1 / Favourite 1 |
Ugradbeni frižider Electrolux LND5FE18S
Na stanju
1,252.08KM Sa PDV-om
SKU:
125967
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Bijela |
| Brzina čitanja | 178 cm ugradbena visina |
| Dimenzije | 195 l |
| Garancija | Bez |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD5H70BX
Na stanju
591.37KM Sa PDV-om
SKU:
125965
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 65 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 65 l |
| Brzina čitanja | Crna metalik |
| Dimenzije | AquaClean |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD3F50TX
Na stanju
671.67KM Sa PDV-om
SKU:
125964
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 72 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 72 l |
| Brzina čitanja | Crna metalik |
| Dimenzije | Katalitičko čišćenje |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5F50BX
Na stanju
629.08KM Sa PDV-om
SKU:
125963
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 65 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 65 l |
| Brzina čitanja | Crna metalik |
| Dimenzije | Katalitičko čišćenje |
| Garancija | DA |
Sušilica Electrolux EW6D283YE
Na stanju
1,233.83KM Sa PDV-om
SKU:
125962
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Ugradbena ploča Electrolux EIV83443CT SE80
Na stanju
1,166.91KM Sa PDV-om
SKU:
125961
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | indukcijska |
| Broj stranica za ispis | 4 + Bridge |
| Komplet | indukcijska |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 80 cm |