Prikaz 85–96 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbena mašina za suđe Electrolux EES47310L
SKU:
125468
Na stanju
967.36KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | D |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKK660220X
SKU:
125467
Na stanju
1,305.63KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | plin |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKR500066W
SKU:
125466
Na stanju
912.60KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Štednjak Electrolux LKR64020CX
SKU:
125465
Na stanju
1,282.50KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | staklokeramika |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | staklokeramika |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | srebrna |
| Garancija | 73L |
Štednjak Electrolux LKR66021MX
SKU:
125464
Na stanju
1,271.56KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKR64022AW
SKU:
125463
Na stanju
1,233.83KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | staklokeramika |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | staklokeramika |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | 73L |
Štapni usisivač Electrolux EP61CB21WP
SKU:
125361
Na stanju
484.29KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ciklonski sustav filtriranja: Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijo. |
| Broj stranica za ispis | Glava četke odvaja se brzo i bez poteškoća: Jednostavnim pritiskom na gumb, glava četke se odvaja. |
| Komplet | Ciklonski sustav filtriranja: Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijo. |
| Brzina čitanja | 2.49 |
| Dimenzije | 24 |
Štapni usisivač Electrolux EP31CB21TG
SKU:
125360
Na stanju
311.51KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Ciklonski sustav filtriranja: Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijom. |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Glava četke odvaja se brzo i bez poteškoća: Jednostavnim pritiskom na gumb, glava četke se odvaja. |
| Dimenzije | 2.18 Kg |
Usisivač Electrolux EB61C3WBL, sa vrećicom
SKU:
125359
Na stanju
329.76KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 750W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Usisivač sa S-Bag vrećicamaa: S-bag je STANDARDNA vrećica za prašinu. Vrlo jednostavno – samo zapamtite s-bag®! |
| Dimenzije | Indikator napunjenosti vrećice: Mali pokazivač na usisavaču koji upozorava kada je vrijeme da zamijenite vrećicu. |
Usisivač Electrolux EB51C1OG, sa vrećicom
SKU:
125358
Na stanju
214.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 750W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Usisivač sa S-Bag vrećicamaa: S-bag je STANDARDNA vrećica za prašinu. Vrlo jednostavno – samo zapamtite s-bag®! |
| Dimenzije | Ručna regulacija snage: Usisna snaga regulira se ručno koristeći kontrolu regulacije zraka na usisavaču. |
Mašina za veš Electrolux EW9F7417WCE
SKU:
125356
Na stanju
1,963.91KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 10 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 10 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |