Prikaz 73–84 od 246 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Kuhinjska napa Electrolux LFP326S
SKU:
121259
Na stanju
323.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Usisivač Electrolux EB61C3WBL, sa vrećicom
SKU:
125359
Na stanju
329.76KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 750W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Usisivač sa S-Bag vrećicamaa: S-bag je STANDARDNA vrećica za prašinu. Vrlo jednostavno – samo zapamtite s-bag®! |
| Dimenzije | Indikator napunjenosti vrećice: Mali pokazivač na usisavaču koji upozorava kada je vrijeme da zamijenite vrećicu. |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326AB
SKU:
121563
Na stanju
368.69KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Kuhinjska napa Electrolux LFC316X, 60 cm, kaminska
SKU:
122067
Na stanju
374.78KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Kaminska |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | D |
Air Fryer Friteza Electrolux EAF5B
SKU:
124207
Na stanju
378.73KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf5b/ |
| Broj stranica za ispis | 304x321x352 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf5b/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 5,35 |
| Garancija | Friteza na vruć zrak |
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ725MMK
SKU:
122115
Na stanju
382.07KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 25 l |
| Dimenzije | 900 W |
| Garancija | crna |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326F, 60 cm
SKU:
124335
Na stanju
386.95KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehanička dugmad |
| Garancija | C |
Friteza Eleltrolux EAF12B
SKU:
125628
Na stanju
390.60KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf12b/ |
| Broj stranica za ispis | Boja: Krom/Crna: Moderan dizajn, 12L |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf12b/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 6.4Kg |
Ugradbena ploča ELECTROLUX LHR3233CK
SKU:
120634
Na stanju
413.71KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 2 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Na dodir |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6240IOK
SKU:
123898
Na stanju
413.71KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | x560x490 |