Prikaz 97–108 od 246 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Parna stanica Electrolux E8ST2-8OG
SKU:
124469
Na stanju
525.66KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/steam-stations/steam-station/e8st2-8og/ |
| Broj stranica za ispis | 24 M |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/steam-stations/steam-station/e8st2-8og/ |
| Brzina čitanja | 2400 W |
Napa Electrolux CFG526R
SKU:
126791
Na stanju
528.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 54 cm |
| Dimenzije | Electronic push buttons |
| Garancija | C |
Kuhinjski robot Electrolux E5KM1-4SWB
SKU:
125136
Na stanju
534.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/kitchen-machines/kitchen-machine/e5km1-4swb/ |
| Broj stranica za ispis | 6 postavki brzine |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/kitchen-machines/kitchen-machine/e5km1-4swb/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 1200W |
Električna pećnica Electrolux EOH3H00BX
SKU:
122365
Na stanju
535.39KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOH3F00BX
SKU:
126106
Na stanju
535.39KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 65 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 65 l |
| Brzina čitanja | Crna metalik |
| Dimenzije | Katalitičko čišćenje |
| Garancija | DA |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6343FOK
SKU:
122362
Na stanju
558.51KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 7 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbena ploča ELECTROLUX EHF6346XOK
SKU:
118113
Na stanju
575.55KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | tipke na dodir |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF3H50BK
SKU:
123896
Na stanju
587.72KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD5H70BX
SKU:
125965
Na stanju
591.37KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 65 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 65 l |
| Brzina čitanja | Crna metalik |
| Dimenzije | AquaClean |
| Garancija | DA |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6342XOK
SKU:
119211
Na stanju
618.14KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 6 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Kontrole na dodir |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF3H40BX
SKU:
122653
Na stanju
621.79KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | DA |
Ugradbena ploča Electrolux LIT30231C, indukcija
SKU:
122946
Na stanju
625.43KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 30 cm |
| Garancija | 270x490x44 |