Prikaz 49–60 od 246 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Usisivač Electrolux EEG43WR na vrećice
SKU:
124209
Na stanju
180.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 185 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Integrirani dodaci: 2u1 pukotine na tkanini za tapeciranje, četka za prašinu |
| Dimenzije | Ispušni filter: Washable H12 filter |
| Garancija | 5,3 |
Filter za prečišćivač zraka ELECTROLUX EFDCAR4
SKU:
126796
Na stanju
186.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|
USISIVAČ ELECTROLUX EB31C1UG, SA VREĆICOM
SKU:
124840
Na stanju
187.38KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 750W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Predstavljamo novi Bagged Cleaner 300 – naš najučinkovitiji usisavač do sada, snažno uklanja prašinu sa svakim pokretom |
| Dimenzije | DustPro™ nastavak: Nevjerojatno svestrani DustPro™ nastavak pomaže da postignete odlične rezultate. |
Usisivač Electrolux EPF61RR, sa vrećicom
SKU:
126514
Na stanju
198.34KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 251 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača, dB(A)76 |
| Dimenzije | Prosječna godišnja potrošnja električne energije (kWh)27.7 |
| Garancija | 5,72 kg |
Parna stanica Electrolux E6ST1-4PP
SKU:
119379
Na stanju
205.63KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Dimenzije VxŠxD, mm: 260x200x380, Vertikalna para |
| Broj stranica za ispis | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/steam-stations/steam-station/e6st1-4pp/ |
| Komplet | Dimenzije VxŠxD, mm: 260x200x380, Vertikalna para |
| Brzina čitanja | Kabel presvučen tekstilom dužine 1,8m, 180° fleksibilan, istem zaštite od kamenca, Ventil protiv curenja, |
| Dimenzije | Trajno ugrađeni spremnik u kojem se na nakuplja kamenac |
| Garancija | Snaga, W: 2000 |
Pegla Electrolux E8SI2-8OG
SKU:
124838
Na stanju
210.51KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e8si2-8og/ |
| Broj stranica za ispis | Electrolux pegla Renew 800 pruža preciznu njegu vašoj odjeći. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e8si2-8og/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 2800W |
Usisivač Electrolux EB51C1OG, sa vrećicom
SKU:
125358
Na stanju
214.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 750W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Usisivač sa S-Bag vrećicamaa: S-bag je STANDARDNA vrećica za prašinu. Vrlo jednostavno – samo zapamtite s-bag®! |
| Dimenzije | Ručna regulacija snage: Usisna snaga regulira se ručno koristeći kontrolu regulacije zraka na usisavaču. |
Usisivač Electrolux EL31C1LDB
SKU:
126283
Na stanju
214.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 273 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | 408 x 277 x 285 mm |
| Dimenzije | 5.89 kg |
Parna stanica Electrolux E5ST1-2DB
SKU:
121962
Na stanju
221.46KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Dimenzije (VxŠxD): 275x210x372 mm |
| Broj stranica za ispis | 24M |
| Komplet | Dimenzije (VxŠxD): 275x210x372 mm |
| Brzina čitanja | 2400 W |
Usisivač Electrolux EL31C2OG
SKU:
126285
Na stanju
231.19KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 273 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | 408 x 277 x 285 mm |
| Dimenzije | 6.03 kg |
Filter za prečišćivač zraka ELECTROLUX EFDCAR6
SKU:
126797
Na stanju
254.31KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|
Usisivač ELECTROLUX EPF63EB-S PowerForce, sa vrećicom
SKU:
126745
Na stanju
262.83KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 251 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača 76 dB(A) |
| Dimenzije | Dužina kabla 6 m |
| Garancija | 5.98 kg |