Prikaz 61–72 od 246 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Aparat za kafu Electrolux E6EC1-6ST
Na stanju
275.00KM Sa PDV-om
SKU:
122361
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e6ec1-6st/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije VxŠxD: 304x147x412 mm |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e6ec1-6st/ |
| Brzina čitanja | 24M |
| Dimenzije | Snaga: 1250-1450 W, |
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ421MMW
Na stanju
285.95KM Sa PDV-om
SKU:
122113
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 21 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | Bijela |
Štapni usisivač ELECTROLUX ES31CB18GG
Na stanju
288.38KM Sa PDV-om
SKU:
126754
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Boja: Granit siva; Razina buke 79 dB(A) |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Dimenzije | 2.65 kg |
Napa Electrolux LFG235S
Na stanju
293.25KM Sa PDV-om
SKU:
127055
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 52 cm |
| Dimenzije | Mehanički klizač |
| Garancija | C |
Štapni usisivač Electrolux ES31CB18SH
Na stanju
296.89KM Sa PDV-om
SKU:
123900
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Litijske baterije: Snažna litijska baterija pruža vam više snage tijekom duljeg vremena. |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Glava četke odvaja se brzo i bez poteškoća: Jednostavnim pritiskom na gumb, glava četke se odvaja. |
| Dimenzije | 2.65KG |
Usisivač Electrolux EB61C1OG, sa vrećicom
Na stanju
300.55KM Sa PDV-om
SKU:
122360
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | Max 850 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Cijev u 2 dijela, S-bag je STANDARDNA vrećica za prašinu, Indikator napunjenosti vrećice, |
| Dimenzije | Integrirani utori za parkiranje, Četka za tekstil, Ručna regulacija snage, Radijus rada, m: 12, Boja: Oceansko zelena, |
| Garancija | Filtera izlaznog zraka: Washable Hygiene Filter 12 |
Usisivač ELECTROLUX EB61C2DBP, sa vrećicom
Na stanju
300.55KM Sa PDV-om
SKU:
126753
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 232 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača 73 dB(A) |
| Dimenzije | Dužina kabla 9m |
| Garancija | 6.77 kg |
Štapni usisivač Electrolux EP31CB21TG
Na stanju
311.51KM Sa PDV-om
SKU:
125360
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Ciklonski sustav filtriranja: Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijom. |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Glava četke odvaja se brzo i bez poteškoća: Jednostavnim pritiskom na gumb, glava četke se odvaja. |
| Dimenzije | 2.18 Kg |
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ421MMK
Na stanju
313.94KM Sa PDV-om
SKU:
122114
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 21l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | crna |