Prikaz 73–77 od 77 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Port designs
Torba Port L15 15.6″
Na stanju
24.25KM Sa PDV-om
SKU:
117046
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 390 x 275 x 40 mm |
| Garancija | 300 gr |
Adapter PORT USB-C u USB-A 3.0
Na stanju
23.87KM Sa PDV-om
SKU:
122177
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | konektor A: USB-C, konektor B: USB 3.0 |
| Broj stranica za ispis | dužina kabla: 15 cm |
| Komplet | konektor A: USB-C, konektor B: USB 3.0 |
| Brzina čitanja | 5,2 g |
| Dimenzije | 1,6 x 0,8 x 3,2 cm |
Miš Port OFFICE BUDGET PRO žični
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
118254
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Port WIRELESS BUDGET RETAIL
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om
SKU:
118252
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Port OFFICE BUDGET žični
Na stanju
15.72KM Sa PDV-om
SKU:
117042
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |